Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: prne0919, Módosítva: 2016. május 9.

Kategória:   Dezodorok

Alumíniummentes.

netti1990

2017. augusztus 21.

Mennyei finom kókusz illata volt.Teljesen megvoltam elégedve a hatásával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Mennyei finom kókusz illata volt.Teljesen megvoltam elégedve a hatásával.

KupaiVirag

2016. május 8.

Imádom a kókusz illatot, gondoltam ezt a deo-t is imádni fogom.... Hát...szeretem is, meg nem is. Nagyon finom kókuszos, kicsit vaníliás illata van, de nagyon friss, engem a nyárra emlékeztet és egyáltalán nem fullasztó. Sajnos izzadásgátlásban nincs a toppon, ami egyébként nem zavarna, ha tartana az illata, de sajnos csak akkor érzem amikor felfújom, szinte azonnal elillan és szinte semmit nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 8.

Greta0158

2016. május 8.

az illata nekem kicsit vaníliás kókuszos szerettem nyáron használni .. Sajnos egy nap többször is újra kellett fújnom magam mert az illata nem a legtartósabb viszont nagyon szerettem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 8.

Encsys

2015. október 24.

Az illata isteni, de valóban nem túl tartós. Mivel alumínium mentes, ezért amíg hozzá nem szokik a szervezet (nem alkalmazkodik) , addig nem fogja teljesen fedni az izzadság szagot (hónalj). Én a testem többi részét is befújtam vele :-) , friss érzés csak hát az illata lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 24.

lenochka

2015. augusztus 25.

Fantasztikus az illata!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Fantasztikus az illata!

tittus

2015. augusztus 2.

Tényleg nagyon finom illata van, számomra nem csak kókusz, hanem egy kicsit vaníliás beütésű is. Lényeg, hogy alumínium-mentes, nem hagy foltot, és még gyorsan is szárad. Hatása... valóban, ahogy előttem is írták, nagyon hamar elmegy az illata. Mondjuk most ebben a ~25 fokban ez nem volt probléma, elment az illata, de nem kellett befújnom magam semmivel helyette, magyarán valahogy 'szagtalanított'. Azért 25+ foknál nem hiszem, hogy megállná a helyét, vagy lehetne újrafújkálni napközben (és azért a legtöbb dezodornál is ez a helyzet, főleg kánikula idején). Plusz ha azt is vesszük, hogy body spray is, akkor kicsit engedékenyebb vagyok vele szemben, szóval ez egy amolyan light-os deo szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

kvitta.girl

2015. július 29.

Félve vettem meg mert már régen volt egy baleas kókuszos dezodorom ami egyenlő volt az autó illatosítóval, de ez hát hihetetlen milyen finom illatú, mintha kókuszos sütit szórnék a hónaljamra, tényleg nagyon finom.. Csak sajnos ahogy felkerül addig marad csak az orromba, utána szinte eltűnik mintha nem is használtam volna, és sajnos nem csak illatilag, hatásilag is. Itthonra tökéletes, de utcára ez nem elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

stenonis

2015. július 20.

Nagyon tetszik az illata, de a dezodoráló hatása nagyjából a nullához közelít. Nyilván nem kell védenie az izzadás ellen, de hamar elmegy az illata és onnantól kezdve a szagokkal sem tud mit kezdeni. Mondjuk az illata miatt megéri újrafújkálni, tényleg nagyon jó :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

Ferita

2015. július 16.

Imádom a kókuszos illatokat (ízeket is)! Zuhanyzás után használom,így nem tudom milyen lehet az izzadsággátló hatása. Azt hiszem ilyet még vennem kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 16.

Catcatcat

2015. július 16.

Imádom az illatát és szerencsére órák után is megcsap a kókuszillata, már többen is kérdezték tőlem, hogy mi ennyire jó illatú rajtam! :)
Nekem a hatása is bevált, pedig szinte mindennap edzek és a meleget se bírom valami jól, ennek ellenére mégsem érzek magamon semmi izzadságszagot. 400ft-ért vettem a DM-be szerintem annyiért bőven megéri árát :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance