Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. február 15.

Kategória:   Fürdőtermékek

A természetes tengeri só alapú fürdőső bársonyos bőrérzetet ad. Csábító kakaóillattal.

2014. november 14.

Hááát, a csábító kakaóillatot én nem ilyennek képzeltem...szerintem pontosan olyan illata van mint a savanyodásnak indult kakaónak...amikor a fiam megissza cumisüvegből a kakaóját aztán valahova úgy elkeveri az üveget hogy sehol nem találjuk, majd másnap mondjuk a férjem gardróbszekrénye alól kerül elő és kinyitom, na akkor szokott megcsapni ez az "illat". A víz színe is érdekes lett, olyan barnás...szeretem a Balea fürdődolgait, de ez nagyon nem jött be. A bőrt nem szárítja, ez tény. Ezen kívül számomra semmi pozitívum nem volt benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 14.

Nyuszitekercs

2014. április 23.

Ez annyira jó :) :) :) Tiszta csokis kakaós illat volt tőle az egész fürdőszobában :D Csak sajnos mostanában nem látom sehol...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

csibeeeh

2013. november 10.

nagyon jó illata van :) igaz a családom nem szereti, mert szerintük nem jó az illata. de én nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

vador

2013. május 21.

Illatra kicsit mű és nem is túlzottan kakaós, viszont vicces ahogy megszínezi a vizet és nem szárította ki habtestem. Abszolút semleges élmény volt, biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

Borsolina

2013. május 21.

Nagyon szeretem,isteni finom az illata,kevés is elég belőle,bár én mindig teleöntöm vele a kádat :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

babraeb

2013. május 19.

Lábfürdőnek használom, klasszikusan lavórba, láblógatásra. Nekem tetszik, kellemes illata van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

zsoxcore

2013. május 10.

Barnára színezte a kádnyi vizet, és az illata sem tetszett, valahogy nem volt az igazi. Pedig szeretem a csoki illatú dolgokat. Anyának tetszett az illat, ami fogadta a használata után, de nekem kevésbé. Tény, hogy nem szárította a bőröm, de ennyi.
Nem vagyok nagy fürdősós, de hiányzott, hogy nem habos a víz :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

Nem vagyok nagy fürdősós, de hiányzott, hogy nem habos a víz :(

Gwen

2013. április 6.

Annyira imádom az illatát!!! Pont olyan, mint amikor felnyitod a Nesquik kakaót, és menten elájulsz tőle :D És még az is mellette szól, hogy nem szárítja ki a bőröd, mint a sima fürdősók. Csak a fürdővizet ne színezné be barnára :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

scisneros

2013. április 4.

Osztom Bibi véleményét. A fürdővíz rézbarna lett tőle, az illata alig érezhető, a bőröm sem lett puhább.
Nem vásárolom újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 4.

Nem vásárolom újra.

Druszilla

2013. március 10.

Jaj, hát ez nagyon finom volt, karácsony környékén...:) Valódi kakaóillata van (végre!! nem mű), és nem szárította a bőröm - bár a fürdősók hidratálni se nagyon szokták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: CI 42051, CI 14720, Yellow 6 Lake / CI 15985

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.