Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vizsiildi, Módosítva: 2018. április 22.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Antibakteriális hatású gél szalicilsavval pattanásos és problémás bőrre.

tric

2018. május 5.

Nem tudom, hogy ezt használom e, mert a csomagolás és az összetevők is mások, mint ami itt van feltüntetve (úgy értem más arányban vannak), de a funkciója ugyanaz. Nekem segít, annak ellenére, hogy nagyon szárít, de azt megoldom hidratálóval. Kellemes, és bízhatok benne! :)

Update: hát sajnos 2 hétig tudtam használni, aztán annyi neki. Nagyon szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 5.

Update: hát sajnos 2 hétig tudtam használni, aztán annyi neki. Nagyon szárít.

fairynorah

2018. április 3.

Nekem sem jött be sajnos. Bőr alatti pattira raktam éjszakára, reggelre még nagyobb lett....Egy fogkrémmel előrébb lettem volna :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

cicaaholdrol

2018. március 10.

Ez a cucc semmire nem jó. Semmit nem csinál. Nem tudom, mennyi benne a szalicilsav, de frissen nyomkodott bőrömet sem csípi (pedig a savnak picit kéne). A piros piros maradt, a gyulladt meg gyulladt. Lehet, hogy ez már új gyártás - új receptúra? A végeredmény részemről 0 pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Dea

2017. november 17.

Update: Ez egy csoda ,egy nap alatt lehúzza a pattanást, újravevős ^^

Avonosban használtam hasonlót,de ezt sokkal jobban szeretem annál,kellemes illata van,segít lehúzni a gyulladást, szerintem ár-érték arányban megéri az árát,még szeretnék mást is kipróbálni, de ha azok nem válnak be biztosan újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

Update: Ez egy csoda ,egy nap alatt lehúzza a pattanást, újravevős ^^

gretta

2017. október 9.

A leghatásosabb célzott pattanáskezelő amivel eddig találkoztam (Clinique, Vichy, Uriage, La Roche Posay, Clean&Clear, stb.) ráadásul az ára is baráti. Amióta rátaláltam, csak ezt veszem, már legalább 5 tubussal elhasználtam. Nálam abszolút csodaszer kategória. El is kezdtem pánikolni, mert egy ideje nem találom a boltok polcain, remélem nem szüntették meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 9.

bgabryellla

2017. október 2.

Hatásos kis termék, viszont ő is hajlamos kiszárítani a bőrt. Nem egyik napról a másikra tünteti el a pattanást, de felgyorsítja a folyamatot. Picit hajlamos csípni, de abszolút elviselhető. Sokáig elég egy kis tubus, ráadásul az ára is szuper! Nem csodaszer, de biztos, hogy ha elfogy újravásárolom, mert látom a hatását! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

rekarebeka

2017. augusztus 25.

Nagyon szépen leszárítja a pattanásokat, csökkenti a gyulladást. Ezeken kívül hűsít is, ami szintén nagyon jó tulajdonsága ennek a kis terméknek. Nekem nagyon bevált, a párom is kipróbálta és számára is kiváló volt. Biztosan újra veszek ilyet, ha elfogy - ami nem mostanában lesz, mert szerencsére nem kell sokszor használnom és nem is kell belőle sok egy-egy pattira. :) Ajánlom másnak is és részemről hatalmas 5*-öst érdemel. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Pilvaker15

2017. július 4.

Csajok ezt ki kell próbálnotok!!
Nekem nagyon bejött, viszont csak egy csomaggal vettem és azóta folyamatosan ki van fogyva minden üzletben (Debrecen). Nagyon hiányzik, heti 1-2x használtam radírozás után vékony rétegben és inkább csak a problémás részeken. A két csomag legalább egy hónapig elég ha szépen visszazárjátok, vagy kinyomjátok kis tégelybe, mint én :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Csajok ezt ki kell próbálnotok!!

boglarcara

2017. június 10.

Egy éjszaka alatti életmentő! Nagyon jól csökkenti a gyulladást!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 10.

Egy éjszaka alatti életmentő! Nagyon jól csökkenti a gyulladást!

Picieri

2017. június 3.

Nagyon szeretem, ha találok vmi pattit, csak rákenem. Hűsítő,és lehúzza a pirosságot,duzzanatot. A nagyon durvákkal azért nem nagyon veszi fel a harcot,ahhoz lehet,hogy kevés a hatóanyag benne,de ettől még hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 3.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Propylene Glycol, Zinc PCA, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid