Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nico1984, Módosítva: 2011. augusztus 10.

Kategória:   Dezodorok

lavalampa

2015. augusztus 17.

Megvettem a pearl szo hatasara (hatha kellemes mint a nivease) nekem nem jott be sem az illat,sem a tartossag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Kiscsillag5

2013. június 30.

Olyan a hatása kb. mint a vaníliásnak (annak 2 csillagot adtam), viszont az illata sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

hempike1

2013. május 9.

Kb. 6 órás hatás az ígért 48 helyett, de az illata nagyon kellemes, diszkrét. Bármilyen parfüm használható mellette, nem zavar be. Az ára nagyon kedvező,de ez jellemző a baleás termékekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 9.

dorcus89

2013. április 1.

Nagyon olcsó volt és ennyiért nem tudtam otthagyni a boltban, gondoltam egy próbát megér, olyan sok jó baleás termék van. De ez egyáltalán nem jó. Nagyon nehezen szárad, "lucskos" érzésem van tőle, másrészt ugyanúgy kell utána használom spray-s deot, mert nagyon zavar, hogy olyan mintha tiszta víz lenne a hónaljam. 48 órát meg elképzelni nem tudom, hogy bírna, nagyon hamar újra kell deoznom. Tehát nem jó semmire. Kidobni semmit nem szoktam, ezért ha tudom hogy itthon maradok akkor használgatom. Az illata is semleges, semmi extra. Biztosan nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

kawa.kriszta

2013. február 14.

Az illata nagyon kellemes. De hatását tekintve nem teljesített túl jó. Bár hozzáteszem, nem szerepelt rosszabbul mint drágább társai. Tehát 300 Ft-ért nyújtja ugyanazt mint drágább társai 800 Ft körüli áron... Ár-érték arányban megint verhetetlen. Ezért kap 3 csillagot... Hogy újra vásárolom-e? Még nem tudom... De valszeg inkább ezt fogom venni, mint egy drágábbat.... mert ugyanannyit tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 14.

zsoxcore

2012. szeptember 29.

Kellemes az illata. Viszont megesik velem, sőt szinte mindig, ha golyós deót használok, és van itthon fújós, akkor a golyósra ráfújok, mert nem bírom kivárni, hogy megszáradjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

rb09

2012. szeptember 7.

Az összetevők elég jók, olcsó, sokáig elég, finom és egyáltalán nem erős az illata. Nekem bevált, újra meg fogom venni, ha elfogy. Egy drágább, márkásabb dezodor sem tud többet... És tisztázzuk, hogy az izzadás természetes folyamat, tehát semmilyen csodaszer nem akadályozhatja meg, mert abból nagy baj lenne :) A dezodorok nem engedik elszaporodni a bacikat, amik a kellemetlen szagokat okozzák.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

krekuci

2012. szeptember 7.

nekem egy nagy nulla volt, pedig nem vagyok izzadós. még illatosítani sem volt jó és nagyon szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

barbee77

2012. április 13.

2-3x újravásároltam,300 Ft-ot most is megér :D Illata tetszik,hatékonynak meg hatékony :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 13.

Nico1984

2012. április 2.

Meg vagyok vele elégedve. Kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 2.

Meg vagyok vele elégedve. Kellemes az illata.