Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. május 11.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Alma és fahéj illatú ajakápoló, mely ricinusolajjal, valamint kandelilla-és méhviasszal ápol.

Tigercat_haters

2015. november 9.

hmmm..imádom! olyan nagyon finom illata van,hogy egyből beleszerettem!Szerintem inkább a fahéj érződik benne,mint az alma,engem valami finom sütire emlékeztet az illata,meg ugye így a tél küszöbén nyerő kombó az alma és a fahéj:D Hidratálása szuper,az illata fenséges,olcsó..kell ennél több?:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 9.

darkbeforestorm

2015. július 18.

már legalább fél éve hajkurászom ezt az ajakápolót és a millió DM-ből ahol jártam, egyben se volt. aztán amikor már épp megfeledkeztem róla, megpillantottam egyetlen darabot a polcon :)
kicsit más illata van mint amilyenre számítottam, de egyáltalán nem rossz. kicsit kesernyés, fahájas, az alma nem igazán érződik. valamilyen sütire emlékeztet, de egyszerűen nem jut eszembe melyikre.
egyébként pedig mint minden balea ajakápolóval, ezzel is elégedett vagyok. jól hidratál és kellemesen puha az állaga, ráadásul nagyon olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

citronella

2015. április 9.

Csalódás nekem ez a termék,mert amúgy nagyon szeretem a balea ajakápolók illatát. Valami édeskés,almásabb illatra számítottam,ehelyett egy erősen csípős fahéjas illatú terméket kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

magdus.kis

2015. március 24.

Nem lesz kedvencem, kicsit eltúlzottan érzem a fahéj illatát, már-már zavar. Nagyon olcsó, ezért nem bántam meg, hogy megvettem, de nem kellene újból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

2015. március 20.

Az itteni DM-be most érkezett meg, eddig biztos, hogy nem volt, hetente egyszer minimum megfordulok ott és az ajakápolókra mindig vetek egy pillantást hogy vajon van-e valami újdonság, mert függő vagyok. :-)
Illata nem olyan intenzív az én orrom számára, hatása majd most a melegebb időben elég lesz, nem ragacsos, finoman olvad az ajkakon, nem hagy vastag réteget. Tökéletesen jó az ár-érték arány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 20.

kolibri2777

2015. március 16.

Már rég feladtam a keresését, de nagy meglepetésemre ma szembe jött velem az Árkád dm-ben. Illata számomra inkább fahéjas, olyan igazi karácsonyi :) ,az almát én nem érzem ki belőle. Állagra kellemes, a szokásos Balea minőség olcsó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

Виктория

2014. november 3.

Szerintem még a tavalyi mandulásnál is jobb illatban és hatásban is egyaránt. Újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

lzabella

2014. október 26.

Imadom a Baleas ajakapolokat, szoval nem is volt kerdeses, hogy megveszem-e vagy sem. Egyszeruen imadom. Tiszta karacsonyos feeling.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0