Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. május 25.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Gyümölcsös ajakápoló málna és cseresznye illattal. Méhviasszal és sheavajjal gondoskodik az ajkak ápoltságáról és védelméről.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

pinkqueen

2019. augusztus 2.

Elmegy kategória. Használtam már jobb ajakápolókat is, de ez sem volt rossz. Sokkal rosszabb termékek is vannak. Illata kellemes, hidratálni azonban jobban is hidratálhatna az tény.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

PinkMcFreeze

2019. január 7.

Picit furcsállom a korábbi véleményeket, de mások vagyunk ez tény (: Nem az az ultrahidratáló fajta, de szerintem ennyi pénzért ne is várjuk el ettől a terméktől. Az illatát szeretem, igaz, hogy kicsit erősebb a szokottnál, de néha nekem meg a túl visszafogott illatok nem jönnek be (: Baleás ajakápolók szinten tartáshoz tökéletesek vagy mikor csak egy picit van kiszáradva az ajak, de még egyenletes a felülete. Ha valaki szépen hidratáló ajakápolót keres akkor a Labello tégelyes ajakápoló a legjobbak szerintem minden évszakban (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

vanilla0313

2018. október 9.

Ennek a terméknek émelyítő, mű, gyümölcsös cukorka illata van. A korábban vásárolt Balea ajakápolóimnak (Crazy Coco, Cool Camel) sokkal kellemesebb, enyhébb illata volt, ezért bátorkodtam megvenni, de ezt sajnos az illata miatt nem szivesen használom. nagy csalódás. Már elgondolkodtam rajta, hogy kidobom, lehet, hogy az lesz a vége... Egyébként a Balea ajakbalzsamok szerintem megelőzésre jók, tavasztól őszig. Télre már valami hatásosabb kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 9.

Szandika12

2018. szeptember 24.

Az illata nagyon jó lenne, de sajna a hidratáltsága nem elég tartós, és kb fél óra múlva kenhetem újra, sajna a szép csomagolás miatt vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Yubiri

2018. augusztus 11.

Muszájbòl vettem, amikor elutaztam és ajakápolót nem vittem magammal. Semmit nem hidratál. Csodálkozom, mert az összetevői miatt hidratàlhatna ennèl sokkal jobban is...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0