Balea

Ár:   280 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. május 2.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Ápolás és védelem mandarin illattal. A benne lévő E-vitamin és méhviasz bársonyosan puha ajkakat biztosít.

gabriella2121

2019. május 22.

Az összes Balea ajakápoló körül őt imádtam a legjobban. Téli időszakban használtam és nem cserepesedett tőle ki a szám, hanem szépen rendbe rakta, az illatától pedig egyszerűen jobban éreztem magam. Nem is hittem volna. Sajnálom, hogy már nem kapható. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

manimania

2018. október 21.

Jó illat (és íz :D ), jó ár, átlagos ápolás. Elég sokat kell belőle felvinni. Viszonylag gyorsan elfogyott, mivel nagyon sokat használtam. Újravenném, de egyrészt már nem kapható, másrészt még van másik tartalék más márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 21.

Sziszkacsiga

2018. augusztus 9.

A körömvirágos után kezdtem el ezt használni, de ez is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

A körömvirágos után kezdtem el ezt használni, de ez is tökéletes.

stofareni

2017. december 14.

nagyon szeretem. az illata nagyon jó. puhítja hirdratálja az ajkaimat

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

nagyon szeretem. az illata nagyon jó. puhítja hirdratálja az ajkaimat

Gizella

2017. október 26.

Kellemes illata miatt abszolút a kedvencek kedvence volt, az ajkaimat szépen ápolta, elégedett voltam a termékkel. Kár érte, hogy már nem kapható....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

csuszka

2017. október 16.

A táskám állandó lakója volt. Szuperül teljesített, mindig gyorsan rendbe rakta az ajkaimat. Az eszméletlen illata mindig feldobott, és az édeskés íze is nagyon kellemes volt. Hiányozni fog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

vivienlovesit

2017. augusztus 27.

Ahhh, de imádtam! ♡ Az illatát, az ízét (haha), a hatását! ♡ Sajnálom, hogy már nem lehet kapni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Napraforgomagocska

2017. június 6.

Nagyon finom az illata. Az ize elég édes, ezen kivül nagyon szép visszafogott fényt kölcsönöz az ajkaknak. Hidratáló hatása kifogásolható, viszont mindennapi használatra nekem tökéletesen megfelel. Kár, hogy már nem gyártják... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

LajkoTimi

2017. május 12.

Borzasztóan szerettem ezt a kis cuccot, és nagyon rosszul érintett amikor jöttem véleményezni és megláttam hogy már nem gyártják :( Ennyi pénzért szerintem verhetetlen. Az illata egészen kellemes, és maga az ajakápoló egy nagyon nagyon krémes állagú, jó érzetű, szépen beszívódó termék. Imádtam használni, valószínűleg még szétnézek a Balea-s ajakápolók között ^^

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

kalmaniki

2017. május 3.

Nagyon finom illatú, engem a narancsos tictac cukorkára emlékeztet az illata. Könnyed kis ajakbalzsam, gyorsan beszívódik, amikor nem szárazak az ajkaim,akkor elkenegetem,de nem hidratálja eléggé a kicserepesedett ajkakat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Növényi olajokból származó emolliens anyag, mely megakadályozza a vízveszteséget. Kellemes és sima utóérzetet kölcsönöz a bőrnek és segít csökkenteni a zsíros érzetet, amelyet a formula más nehezebb olajai okoznak.

ricinus babjából nyert olaj, amely a bőr számára hasznos zsírsavakban gazdag. A kozmetikumokban általában bőrpuhító (emolliens) anyagként használják, illetve egyedülálló tulajdonsága, hogy filmréteget képez a bőrön, amely miatt vízmegkötő tulajdonságokkal is rendelkezik. Enyhén ragadós érzetet hagyhat maga után a bőrön. A hajra is jó hatással van - e szerint a kutatás szerint jól hidratálja a hajat, táplálja a szőrtüszőt, az olajban található ricin és ricinolsav védi a fejbőrt és a hajszálakat a gombás és mikrobiális fertőzésektől, illetve androgén alopécia esetén a ricinolsav tartalma révén gátolja a prosztaglandin D2-szintázt (PGD2) és bizonyos fokú hatással van a hajnövekedésre (forrás).

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Íz- és illatanyag keverék, az EWG szerint a Fragrance / Parfum összetevő szinonímája.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.