Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   280 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. május 2.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Ápolás és védelem mandarin illattal. A benne lévő E-vitamin és méhviasz bársonyosan puha ajkakat biztosít.

gabriella2121

2019. május 22.

Az összes Balea ajakápoló körül őt imádtam a legjobban. Téli időszakban használtam és nem cserepesedett tőle ki a szám, hanem szépen rendbe rakta, az illatától pedig egyszerűen jobban éreztem magam. Nem is hittem volna. Sajnálom, hogy már nem kapható. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

manimania

Korcsoport: < 18
2018. október 21.

Jó illat (és íz :D ), jó ár, átlagos ápolás. Elég sokat kell belőle felvinni. Viszonylag gyorsan elfogyott, mivel nagyon sokat használtam. Újravenném, de egyrészt már nem kapható, másrészt még van másik tartalék más márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 21.

Sziszkacsiga

2018. augusztus 9.

A körömvirágos után kezdtem el ezt használni, de ez is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

A körömvirágos után kezdtem el ezt használni, de ez is tökéletes.

stofareni

2017. december 14.

nagyon szeretem. az illata nagyon jó. puhítja hirdratálja az ajkaimat

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 14.

nagyon szeretem. az illata nagyon jó. puhítja hirdratálja az ajkaimat

Gizella

2017. október 26.

Kellemes illata miatt abszolút a kedvencek kedvence volt, az ajkaimat szépen ápolta, elégedett voltam a termékkel. Kár érte, hogy már nem kapható....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

csuszka

2017. október 16.

A táskám állandó lakója volt. Szuperül teljesített, mindig gyorsan rendbe rakta az ajkaimat. Az eszméletlen illata mindig feldobott, és az édeskés íze is nagyon kellemes volt. Hiányozni fog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

vivienlovesit

2017. augusztus 27.

Ahhh, de imádtam! ♡ Az illatát, az ízét (haha), a hatását! ♡ Sajnálom, hogy már nem lehet kapni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Napraforgomagocska

2017. június 6.

Nagyon finom az illata. Az ize elég édes, ezen kivül nagyon szép visszafogott fényt kölcsönöz az ajkaknak. Hidratáló hatása kifogásolható, viszont mindennapi használatra nekem tökéletesen megfelel. Kár, hogy már nem gyártják... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

LajkoTimi

2017. május 12.

Borzasztóan szerettem ezt a kis cuccot, és nagyon rosszul érintett amikor jöttem véleményezni és megláttam hogy már nem gyártják :( Ennyi pénzért szerintem verhetetlen. Az illata egészen kellemes, és maga az ajakápoló egy nagyon nagyon krémes állagú, jó érzetű, szépen beszívódó termék. Imádtam használni, valószínűleg még szétnézek a Balea-s ajakápolók között ^^

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

kalmaniki

2017. május 3.

Nagyon finom illatú, engem a narancsos tictac cukorkára emlékeztet az illata. Könnyed kis ajakbalzsam, gyorsan beszívódik, amikor nem szárazak az ajkaim,akkor elkenegetem,de nem hidratálja eléggé a kicserepesedett ajkakat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0