Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kawa.kriszta, Módosítva: 2013. március 19.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az olajjal átitatott pamutkorongok segítségével gyengéden és kíméletesen távolítható el a normál és a vízálló szemfesték. A tisztán növényi olaj és az E-vitamin ápolja és védi az érzékeny bőrt.

Bongyi

2013. augusztus 30.

Ez egy jó termék volt, sajnálom, hogy már nem lehet kapni. Teljesen meg voltam vele elégedve, nem szárított és szépen lehozta a sminket, ráadásul praktikus is volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

joouyee

2013. március 12.

Szemfesték eltávolítónak tökéletes. Még a Maybelline vízálló spirálját is simán leszedi! A sminklemosó kendőkkel ellentétben elég olcsó is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

doreen

2013. február 1.

tökéletesen leviszi a sminket. nekem egy párna elég két szememre, mondjuk szinte csak szempillaspirált használok. nem csíp. engem zavar, hogy ilyen olajos érzetet hagy maga után de megmosom az arcom vízzel és el is tűnik. nincs miért pontot levonnom az ötből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 1.

Ateya

2012. december 26.

Nekem éppen az tetszik, hogy olajos, bár kicsit jobban a kelleténél, de így legalább tök simán le tudom mosni a szemfestéket. És ami a legfontosabb: nem irriátlja a szemet!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 26.

szilvi

2012. december 25.

Igaz, hogy olajos, de én mégis nagyon elégedett vagyok vele, mert simán eltávolítja a legerősebb sminket is. Nem csípi a szemem, az összetevők is zöldek, árban korrekt, nekem bevált, ezért maximális pontszámot kap. Ja, én nagyon bírom a kiszerelását is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 25.

kismadár

2012. december 25.

az ár-érték arány rendben. minden sminket leszed: a vízállót is, a simát is. az olaj egy kicsit tényleg kellemetlen; bár én úgy szoktam, hogy használom ezeket a korongokat a szememre, aztán az egész arcomat áttörlöm arctejjel (a szemeimet is) és az egészet leöblítem hideg vízzel. így se festék, se olaj, se arctej nem marad az arcomon. :) nekem nagyon bevált

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 25.

Corra

2012. december 11.

A használata után az első kérdés, ami felmerült bennem: ennyi erővel miért nem mártok korongra vágott fénymásolópapírt a konyhapulton álló napraforgóolajba? De tényleg: az olaj ugyanaz, ugyanúgy működne is, a korong anyaga pedig semmivel sem jobb, mint a sima papír: kemény, merev, sehogy nem illik a szememre és még nem is áll kézre.

Akkor már inkább ajánlom vizes vattapamacsra öntve a Babylove Ultra sensitive babaolaját, azt az olajat felszívja a bőr, és gyönyörűen lehoz mindent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 11.

Delenalove

2012. szeptember 4.

Jól lemossa a sminket,csak hát ugye olajos és utána egy ideig kicsit homályosan látok.A kék társát jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

k.boglarka

2012. augusztus 3.

Nagyon régóta használom ezt a terméket, nem irritálja a szemem. Jó árban van. Valóban eléggé olajos, de ezt meg lehet szokni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

Alice83

2012. augusztus 2.

Utáltam..egyszerűen nem szedte rendesen a sminket csak ha erősen dörzsöltem vele..ráadásul olyan olajos lett tőle a bőröm amit nehéz volt lemosni..én szeretem az olajos arctisztítást, a kókuszolaj be is vált, mivel azt egy lemosással lejön..mondanom sem kell ezt csak sokadjára.. és mivel nem tudtam lemosni rendesen pattanásos lettem tőle..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate