Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aprilla, Módosítva: 2020. május 13.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Megújult változat!

• Szenzitív pumpás dezodor spray, érzékeny bőrre
  • 24 órán át véd a kellemetlen szagok ellen, kíméletes a bőrhöz
  • Alkalmas borotválkozás utáni használatra is
  • Nem tartalmaz alumínium-klórhidrátot (ACH) és alkoholt (etanolt)
  • Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják

vadvirag919

2020. augusztus 6.

Golyós deoval együtt vettem utolsó elkeseredésemben, amikor is nyár elején konstatáltam, hogy a kedvenc Mixám többé nem kapható. A kettő együtt nem volt egy ezres.
Összetevők alapján bíztam benne, hogy nem fog gondot okozni, és igazam lett: ilyen szép eddig csak erőfeszítések árán volt. Magyarán nem irritál.
Hatásfokát tekintve évek óta alumenteset használok, nem elvből, csupán praktikus okokból (ezek ált. kevesebb irritatív anyagot tartalmaznak). Hozzá vagyok szokva, hogy izzadok, ezzel sincs másképp. Azonban ez szagtalanra szárad ruhán, és stresszes napon is csak közelről érezhető kellemetlen szag bőrön. Reggel fújtam, megszáradt, felöltöztem, gyakorlati vizsga után, 9 óra elteltével, 30 fokban már kapartam a falat h fürödhessek, de büdös nem voltam. Asszem ez mindent elmond. Mondjuk én a lenge ruhákat preferálom, a hónaljam nem bírna egy klasszikus pólót...
Kicsit talán gyorsan fogy, indokolatlanul sokat fúj az ember egy ilyen alig látható folyadékból. Nekem elég 1-1, de van h 3-3 becsúszik, mert nem érzem hová ment. Teljesen feleslegesen amúgy. :D
Maradéktalanul elégedett vagyok vele, újra fogom venni, és bőszen imádkozom, hogy NE szüntessék meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.