Balea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CrazyHairDontCare, Módosítva: 2020. november 26.

Kategória:   Hajápolók

"Szilárd hajbalzsam intenzíven hidratálja a hajat, miközben nem terheli a környezetet sem felesleges műanyag csomagolással. Vegán és szilikonmentes receptúrája gyengéden ápolja és óvja a kiszáradástól a hajat, valamint könnyebben kifésülhetővé teszi. Mindemellett csodás rózsaillatával kényeztet és bármely hajtípusra használható."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

MagdaLiza

2021. január 9.

Először szkeptikus voltam a hatékonyságával kapcsolatban, de azt kell hogy mondjam, nagyon szeretem. Szépen elválasztja az összegabalyodott tincseimet egymástól, puha és selymes lesz a hajam a használata után. Nem gondoltam volna hogy ennyire hatékony. Elég kicsi maga a termék, de ezzel szemben nem fogy gyorsan. Szerintem újra fogom venni ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 9.