Balea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CrazyHairDontCare, Módosítva: 2020. november 26.

Kategória:   Hajápolók

"Szilárd hajbalzsam intenzíven hidratálja a hajat, miközben nem terheli a környezetet sem felesleges műanyag csomagolással. Vegán és szilikonmentes receptúrája gyengéden ápolja és óvja a kiszáradástól a hajat, valamint könnyebben kifésülhetővé teszi. Mindemellett csodás rózsaillatával kényeztet és bármely hajtípusra használható."

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Macskaszajko

2022. január 7.

Nagyon habzik és folyós állagú lesz a hajon, de tökéletesen teszi a dolgát. Puha és selymes lesz a hajam tőle, minden gubancolódás eltűnik. Lassan fogy, kb fél évente kell csak újat vennem. Már a második adag végén járok, biztosan továbbra is használni fogom (maximum másik illatban) :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 7.

Andii017

2021. június 29.

Nagyon izgatott voltam ezzel kapcsolatban, de végül csalódtam benne. Iszonyatosan habzik, a hajamról egyenesen folyik le. Semmi puhító hatást nem éreztem használat után

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 29.

CzFru

2021. május 9.

Négy esélyt...ismétlem 4 esélyt adtam neki, mert utálok kidobni bármit és amúgy sem vagyok túl nehéz eset. De ez a teljes pénzkidobás volt. Kezdjük ott, hogy erősen habzik, de nem értem miért? Darabosan olvad, a hajamra alig kerül valami, az pedig annyira szárít, hogy nem lehet utána kifésülni. Próbáltam áztatva, a hajra dörzsölve, kézben, feloldva, de ugyanaz a botrányos hatása van. Két liter argán olaj tudta csak helyrehozni a károkat, plusz az utolsó próbánál azért odakészítettem egy lushos balzsamot, ami kellett is.
Kidobtam. Nincs értelme vele próbálkozni, csillagot nem is adnék szívem szerint egyet sem
A baleás szilárd sampon ezzel ellentétben egész jó, de a balzsamja botrányosan rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 9.

MagdaLiza

2021. január 9.

Először szkeptikus voltam a hatékonyságával kapcsolatban, de azt kell hogy mondjam, nagyon szeretem. Szépen elválasztja az összegabalyodott tincseimet egymástól, puha és selymes lesz a hajam a használata után. Nem gondoltam volna hogy ennyire hatékony. Elég kicsi maga a termék, de ezzel szemben nem fogy gyorsan. Szerintem újra fogom venni ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 9.