Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Hidratáló krémek

Használatával egyenletes arcszínt kapunk.

Mattít, nem tömíti el a pórusokat.

Linuxo

2018. március 16.

Hatalmas kedvenc lett ez az arckrém éjszakára. Iszonyú lassan fogyott, valahogy nem lehetett egyszerre túl sok terméket kivenni a tégelyből (szerncsére). Szerintem ez abszolút a fura állagának köszönhető, amit én nagyon megszerettem. Az illata fenséges. Amit a bőrömmel művelt az volt maga a csoda. Reggel tömörebb bőrképet, egységes, nyugodt bőrszínt eredményezett. Nem tömítette el a pórusokat, nem képzett több miteszert. Mattított is, reggelre nem volt olajos tapintású a bőröm. Viszont kellően hidratált. Egy élmény volt minden este az arcomra felvinni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

MademoiselleSumire

2017. szeptember 5.

Tényleg mattít, könnyed, kellemes illatú, de az én bőrömet szárítja. Pár használat után kipirosodott tőle a bőröm. Olajos bőrön működhet talán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Berill23

2017. február 2.

A csomagolása szep, az illata kellemes, állaga először fura volt.
Meg vagyok vele elégedve

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

A csomagolása szep, az illata kellemes, állaga először fura volt.
Meg vagyok vele elégedve

telelle

2016. október 27.

Elegánsabb csomagolás, és bár felesleges, de szép szín és finom illat, rugósabb testvajszerű állaggal. Én inkább nappalra szoktam felkenni vékony rétegben, ha vöröslik az arcom, tényleg egységesít egy picit, de annak ellenére, hogy zsíros réteget hagy maga után, egyáltalán nem érzem táplálónak. Mivel arcon nem szeretem annyira, kipróbáltam testre is, ott tök jó volt, ha kijönnének egy hasonló illatú, színű, és állagú testvajjal, nagyon szívesen használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

PerfumePippi

2016. augusztus 31.

Gondoltam, kicsit beújítok a krémek terén is és több márkát is kipróbálok - az olcsóbb nem feltétlenül rosszabb, ez a krém megfogott. Az egy dolog, hogy az illata nem valami kellemes, de a hatása...szóval nekem semmit nem mattított, de azt sem érzem, hogy jobb lenne a bőrömnek. Rosszabb sem, de azért más krémek 8 órás alvás mellett ennél sokkal szebb eredményt mutatnak a tükörben. Hát, ő nem az én krémem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

creamandfashion

2016. április 20.

Kicsit szilikonos érzetet kelt, de amúgy éjszakai krémnek nem rossz. Én mindig akkor kenem fel, amikor már másodperceken belül elalszok, és így nem zavaró. A nappali változatát nem veszem meg, ennek alapján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

CeCeDrake

2016. március 20.

Eddig egyszer használtam, de gondolkodom, hogy mi legyen vele.
Tényleg olyan, mint a puding.
Csak reggelre olyan száraz lett az arcom, mint a sivatag. Pedig nem sajnáltam a krémet! Még majd adok lehetőséget a javításra, addig ez csak 3. Felvitel után matt. Hogy mattít-e? Szárít inkább. Hozzáteszem, hogy nincs száraz vagy extraszáraz bőröm.
No, a héten még alkalmazom. Csak megijeszt, hogy brutálisan kiszáradt bőrrel ébredtem. Ilyet eddig nem tapasztaltam.

Update: este csak a fél arcomra alkalmaztam. Most reggel csak a fél arcom olyan, mint a Kalahári. Nem tudom, hogy mi szárít benne ennyire. Még tesztelgetem...

Update2: tegnap este a homlokomra vittem fel és a jobb kézfejemre. Az arcom többi részén másik krémet használtam, a bal kézfejemre pedig Eucerin kézkrémet.
Eredmény reggel: a homlokom és a jobb kézfejem cserepes!!!?!?! Full kiszáradt, mintha valami brutális szárító szappannal mostam volna, felette meg egy zsírosan fénylő réteg. A homlokom és a kezelt kézfejem ugyanolyan állapotba került. Balea Med arclemosót használtam, mint mindig, az meg nagyon kíméletes.
Szerettem volna, akartam szeretni, de sajnos ezek az eredmények meggyőztek arról, hogy kukába való termék, többet árt, mint használ.
Továbbra is értetlenül állok azelőtt a tény előtt, hogy egy ilyen szép összetevőkkel rendelkező krém hogyan tud ennyire rosszat tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 20.

Eddig egyszer használtam, de gondolkodom, hogy mi legyen vele.
Tényleg olyan, mint a puding.

hzs

2016. március 3.

Kellett valami éjszakai krém az arcomra, mert elég dehidratált az arcbőröm (alapból picit zsíros, de a T-vonalon kicsit hámlik). Még csak próbálgatom a krémeket, ez a második (az első a Balea Urea éjszakai krém volt, de az nagyon zsírosít és kicsit csípett is, pedig azért vettem meg, mert a Balea Urea kézkrémjét használom és az nagyon jó). Szóval ez pont akciós volt (1190 ft), ezért gondoltam kipróbálom.
Az állaga nem folyós, hanem olyasmi, mint a zselétortának =) Nagyon kevés elég az arcra, nem nehezedik el tőle a bőröm, nem zsíros, a beszívódása is elég jó, gyors. Reggelre nagyon jó volt tapintani az arcomat, és nagyon szép látványa lett, egységes lett a bőrszín.
Egyedül az illata erős, a Baleára jellemző uborkaillata van a krémnek.
Egyelőre nagyon elégedett vagyok, remélem később sem kell update-elnem valami negatívval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

Egyedül az illata erős, a Baleára jellemző uborkaillata van a krémnek.

ALettah

2016. február 26.

Remek éjszakai krém, viszonylag gyorsan beszívódik, kellemes, diszkrét illata van, és érezhetően puhábbá tette a bőröm. Télen néha nappalra is használtam, mert nem zsírosítja a bőrt. Nem kell sokat felvinni belőle egyszerre, ezért meglehetősen sokáig elég - az enyémet egy hónapja használom, és még alig látszik, hogy fogyott volna. Az árát abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 26.

Imladris

2016. január 21.

Még csak három napja használom, egyelőre meg vagyok elégedve. Az illata elviselhető számomra, kicsit azért lehetne szolidabb illata, én nagyon finnyás vagyok ezen a téren. Nappalra használom, mert allergiás vagyok a fényszűrőkre, ami a legtöbb krémben van. Mivel mattít, nappalra is jó, az én 35 éves bőrömnek nem túl nehéz, elég gyorsan beszívódik, és sima, szépen hidratált az arcom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ez az anyag egy cukorészter, emoillent, bőrápoló, emulgeáló hatású felüleletaktív anyag. Élelmiszeripari adalékanyagként is használható. Mivel kozmetikai felhasználása nem túl régi keletű, ezért viszonylag kevés információ érhető el róla a neten. Mindenesetre természetes molekulák természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett, tehát "naturkozmetikában" használható vegyület.