Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilvi07, Módosítva: 2016. február 14.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Balea cellulitisz elleni koffeinos tengeri sós bőrradír tisztítja, salaktalanítja és ápolja bőrét. Eltávolítja a bőr szennyeződéseit, az elhalt hámsejteket és élénkíti a bőr anyagcseréjét. A bőrszövet feszesebb, a bőr pedig sima és báronyos lesz. A bőrradír a bőrbe masszírozva csökkenti a bőr egyenlőtlenségét.

nikolett00

2015. május 22.

Durva szemcséjű, kevés kell belőle. Nem rossz, mert hatásos. 2 hetente használom és egészen jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 22.

opozi

2013. július 28.

Hatását nem tapasztaltam, a szemcsék pedig túl durvák, nem kellemes a használata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 28.

Jane

2013. március 30.

Bőrradírként valóban jól működik de...
- érzékeny bőrűeknek meg se forduljon a fejében
- véletlenül se higgyük el, hogy narancsbőrre alkalmas
- a csomagolása nagyon guszta de nem túl praktikus
A lényeg, hogy nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 30.

Bőrradírként valóban jól működik de...
- érzékeny bőrűeknek meg se forduljon a fejében
- véletlenül se higgyük el, hogy narancsbőrre alkalmas
- a csomagolása nagyon guszta de nem túl praktikus
A lényeg, hogy nem venném újra.

2013. február 3.

Szerintem nagyon jó bőrradír, rendesen radíroz, és az olaj miatt hidratál, védi a bőrt. Azt meg ugye senki nem gondolja komolyan, hogy egy bőrradír eltünteti a narancsbőrt? :)))))))) Bőrradírnak szerintem nagyon jó, én szeretem, utána nem szoktam megtörölközni, hanem megvárom míg megszáradok, így az olajos réteg is beivódik/megszárad, nagyon jó puha, sima lesz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.

szambi

2012. december 28.

Borzasztó, ez csak olaj meg só. Nyilván cellulitisz ellen meg aztán annyit ér, mint kopasznak a fésű. Mondjuk rájöhettem volna a boltban is, nem lett volna nehéz, erre nincs mentségem. Szinte hallottam a narancsbőröm visító röhögését mikor ezt rákentem. Utána még szappanos mosdás szükséges, hogy ne maradjon ott az a hülye olajos érzés.
Őszintén megmondom, hogy szerintem ez az ég világon semmire sem jó. Egy sima mosdókesztyűvel, vagy egy durvább törülközővel meg egy jó testápolóval többre megy az ember. Még belenyúlni is kellemetlen érzés, hát még kavargatni előtte mert a só az ugye leülepszik az aljára. A színét nem tudom mi inspirálta, bár végül is ez az egyetlen ami megkülönbözteti az otthon kutyult testradírtól, semmi más. Nem tudom milyen pillanatnyi elmezavar vagy poszttraumás fürdőruhasokk hatására emeltem pont ezt le a polcról az idei strandszezon kezdetén, de ez még egyszer nem fog megtörténni.
A csomagolása hozza a jó öreg bambi feelinget, csak az a baj, hogy zuhanyzás közben nem igazán praktikus, viszont ételhordónak még jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 28.

hempike1

2012. december 15.

Főleg szárazabb bőrre javasolom, elsősorban télen, mert tényleg jó olajos.. De nekem ez bejön! Kb. havi 1x használom, szerintem egész jól ápol. A narancsbőrről nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 15.

reku87

2012. november 29.

Megvettem, hátha segít. Hát szépen radírozott, mintha feszesebb is lett volna a bőröm, de az az olajos érzés... utáltam. Egyből nyúltam a tusfürdőm után, hogy megszabaduljak az olajos rétegtől. Nem valami nagy szám ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

natasha

2012. október 10.

Nem volt pénzem drágábbra beruházni, így hát e mellett döntöttem.(na nem mintha roskadoznának a drogéria polcai a testradírtól....) Nem értem mi funkciója van a kék színnek, de elég bizarr, hogy ezt kell magamra kennem.
A lét alaposan összekeverem a bödön alján leülepedett sóval és úgy radírozok. Jól teljesít, erőteljes ahogy én szeretem, így érezni hogy van vmi hatása.
Kicsit feszesebbnek érzem a bőrömet is mivel iszonyatosa puhává varázsolja a dörzsi után,gondolom ebbe ki is merül a cellulit hatása. Én még megbolondítottam sokféle olaj keverékével,így tuti a cucc. Nem értem a nagy üvegtégelyt se, lehetett volna egy sima flakonba beletenni, elég nehéz így máshova is mondjuk elcipelni.
1400ft-ért megérte, de spórolok jobbra és nem fogom újra megvenni.

Nahát megse fordul a fejemben hogy újravegyem!!!
Nagyon megutáltam:s Az a viaszos réteg ami fürdés után rajtam marad egyszerűen lemorzsolódik mikor kenném be magam testápolóval,jön le az egész rólam,egyébként szépen végzi a dolgát,radíroz rendesen, de ez amit művel elég undorítóság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

1400ft-ért megérte, de spórolok jobbra és nem fogom újra megvenni.

Nahát megse fordul a fejemben hogy újravegyem!!!

amyesther

2012. szeptember 26.

Nézzétek, én jobban hiszek a bolti cuccosokban, mert azért -meg kell hagyni- nem csak tengeri só meg olajocska van ebben...
Egy hét használat után szemmel látható lett az eredmény.
A bőröm feszesebb lett.
De a használata, húúúúh, elég nagy gondot okozott...
Gyakorlatilag egy hupikék sóról van szó, valami csillogó kék sziruppal.
A trugyit nem lehet különengedni a sótól és miután átmasszíroztam vele az EGÉSZ testemet, egy másik fajta (Yves Rocher) bőrradírral kell átmennem a kezelt testrészeken, hogy az a bizonyos viasz lejöjjön.....
Nekem ilyen volt. Mert kiegészítettem hidratáló-, olykor szintén cellulitisz elleni krémmel és ha rajtam marad a viasz, egyszerűen nem tudom eloszlatni a krémeket fürdés után.
Na de azért mégis....
Alig maradt rajtam bőr a sok radírozás miatt! :D
Ez egy gyenge hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 26.

Egy hét használat után szemmel látható lett az eredmény.
A bőröm feszesebb lett.
De a használata, húúúúh, elég nagy gondot okozott...
Gyakorlatilag egy hupikék sóról van szó, valami csillogó kék sziruppal.
Na de azért mégis....
Alig maradt rajtam bőr a sok radírozás miatt! :D
Ez egy gyenge hármas.

Lujza1104

2012. szeptember 24.

Semmiben nem különbözött egy olajos-sós házi radírtól. Pedig épp azért vettem, mert nekem nagyon macera ez az olajozás, minden olyan lesz (még a hajam is), nem lehet leöblíteni stb. Erre dettó ugyanazt megvettem, csak kék színben. Bár tényleg szépen tisztítja a bőrt, nagyon jó érzés utána, mert puha és feszes, de nem hinném ,hogy egy házi radírnál többet érne. De legalább én is örülhetek a tégelyének...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.