Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: lau0825, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. január 8.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Kókusz és vaníliaillattal.

flaghunter

2017. február 9.

Nagyon szeretem! Akkor kezdtem használni, amikor gyakrabban jártam uszodába. Sokat segített a száraz bőrömön. Gyorsan beszívódik, nem lesz ragacsos a bőr utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 9.

sweetmedusa

2017. január 29.

Én is masszázsolajként vettem először. Nagyon intenzív illata van, én csak este szoktam használni. A bőrnek szép színt ad, mintha kicsit szoliztam volna.:) Testápolónak nem a legjobb, bár nem is igazán vagyok rászorulva. A barátom nagyon szereti, ha bekenem magam vele, szereti az illatát.:) Elhasználom, ha már megvettem, de szerintem nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

Kinga79

2016. április 6.

Ez kapható még? Nem láttam mostanában. Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 6.

Ez kapható még? Nem láttam mostanában. Imádom.

mangusztaho

2015. december 18.

A jó ára miatt választottam. Mindig is kiakartam próbálni egy ilyet.
Testápoló olajnak nem megfelelő, ráadásul én kicsattogtam tôle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 18.

A jó ára miatt választottam. Mindig is kiakartam próbálni egy ilyet.
Testápoló olajnak nem megfelelő, ráadásul én kicsattogtam tôle.

vadvirag919

2015. november 16.

Az illata és az ára miatt gondoltam teszek vele egy próbát. Ez lassan fél éve volt és semmi jót nem tudok mondani szegényről. A szaga - a már a Baleától megszokott - kissé avas kókusz, ezt természetesen a boltban vagy nem érzékeltem, vagy csak roppant peches vagyok az olajokkal, de 1 hét után ez is átváltott illatosból, szagossá. -.-""
Hatása: na az kérem szépen nálam jó esetben nincs. Rossz esetben a száraz bőröm fél nap után még szárazabb lesz tőle. Nem egyszer vakartam majdnem véresre magam, mire rájöttem, h ez nem hogy nem hidratál, hanem szárít. Egy testápoló olaj. Szárít. Elképzelhetőnek tartom, h nem a termékben van a hiba, mert jártam már úgy, h 130 vélemény szólt valami mellett, 2 meg jelezte, h ilyen olyan problémája volt és naná, h nálam is az utóbbi kategória lett érvényes. Szóval ez nekem most 1 csillagot ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

lora4444

2015. június 11.

Nálunk masszázsolajként funkcionál nagyon szeretem az illatát . Kicsit lassan szívódik be , de nekem szép egészséges lesz tőle a bőröm. Az ára is kedvező .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

darkbeforestorm

2015. február 5.

ez az első testápoló olajam. nem tartom annyira száraznak a bőrömet, hogy igényeljen egy "töményebb" olajat, de ez az illat levett a lábamról, és mondhatni pusztán szórakozásból kenem magam vele :) mondjuk használat közben már egész más illatot érzek, mint amikor az üzletben megszagoltam, de nem bánom. inkább a vanília a domináns benne. nem tudom megítélni, mennyire jól hidratál egy száraz bőrt, az én normál bőrömnek kellemes viselet, nem tűnik nehéznek. hamar beszívódik és kellemesen puha lesz a bőröm utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

jellybelly

2014. november 28.

Isteni illata van, hamar beissza a bőr és nagyon jól hidratál. A kis mennyiség ellenére tényleg sokáig elég, nagyon pici adagot nagy területen lehet szépen eloszlatni, úgyhogy megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.

anitaanett

2014. július 17.

Az illatával nagyon nem vagyok kibékülve. Egyébként nem volt vele gondom, de nem hiszem, hogy mostanában veszek ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

ludmilla

2014. július 4.

Bőrápolónak nagyon rossz! Rendkívül kiszárítja a bőrömet és hámlok utána. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate