Balea

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: Tvylvis, az összetevőket feltöltötte: glau17, Módosítva: 2019. június 12.

Kategória:   Testápolás

A Balea holt-tengeri sós, olajos testradír olíva-, jojoba- és napraforgóolajnak, illetve koffeinnek köszönhetően javítja és simává varázsolja a bőrt. Urea, cink és magnézium tartalma ápolja a különösen érzékeny és igénybevett bőrt.

Victoria007

2018. november 14.

Nagyon jól radírozza a bőrt, viszont olajos érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

Nagyon jól radírozza a bőrt, viszont olajos érzetet hagy maga után.

Nonoo

2018. október 24.

Imádom! Nagyon sok radírt kipróbáltam már, eddig ez a befutó nálam.
Gyantázás, epilálás miatt nagyon sok szőrbenövésem volt, viszont heti 1-2szer rendszeresen használva ez majdnem megszűnt. Írták páran az olajos érzést utána, én ezt nagyon szeretem. Nem kell utána testápolózni még télen sem, pedig nekem hidegben úgy kiszárad a bőröm, hogy egész nap viszketek.
Nekem az illatával sincs problémám és a tégely és rendesen záródik.
Már többször újravettem, egyelőre ennél maradok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Imádom! Nagyon sok radírt kipróbáltam már, eddig ez a befutó nálam.
Nekem az illatával sincs problémám és a tégely és rendesen záródik.
Már többször újravettem, egyelőre ennél maradok!

goldori

2018. október 3.

Még csak egyszer próbáltam, de nekem eddig tetszik, én kimondottan szeretem a durvább szemcsés radírozókat. Utána tusfürdővel még alaposan átmostam magam, mégis olajos maradt a bőröm, de egyáltalán nem kellemetlen, szépen beszívódik éjszaka (nappal viszont biztosan zavarna). Egyedül ez az "összekutyulós" megoldás fura nekem kicsit, macerás ott a zuhanyzóban állva kimarkolni ezt a sós olajos cuccot megfelelő arányban a tégelyből, csak emiatt vonok le 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

casa17

2018. szeptember 16.

A só tök jó radírozó lenne, de utána az az olaj a bőrön... hááát... érdekes...
Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

A só tök jó radírozó lenne, de utána az az olaj a bőrön... hááát... érdekes...
Elhasználom, de nem veszem újra.

Pipex77

2018. augusztus 10.

Felbontás után kb 2 hónappal megromlott... a só az alján összeállt teljesen..alig lehetett kikaparni belőle.. ha már olaj.. akkor miért nem valami finomabb illat ?
Nekem nagyon nagyon nem vált be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Nekem nagyon nagyon nem vált be :(

hedgehog

2018. augusztus 3.

Nagyon intenzív és kellemes illata van. Végre egy termék, aminek akkor is érzem az illatát, miután kiszállok a kádból, igaz akkor már halványabban. Nekem tetszenek a szemék, kellően sok van benne és jó méretűek, és annyira dörzsölnek, amennyire kell. Valóban fel kell keverni használat előtt, mert különválnak az alkotóelemei, ami nem egyszerű feladat, de szerintem megéri. Olajos réteget hagy a bőrön, ami egy fél óra-óra alatt beszívódik, így táplálva a bőrt, akit ez zavar használat után tusfürdővel alaposan zuhanyozzon le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

balankaa01

2018. július 30.

Én mindig borotválás előtt radírozok. És értem én, hogy olaj meg minden, de ezt lemosni képtelenség, a borotva meg csak csúszik. Alapvetően a só nagyon jól végzi a dolgát, jól radíroz.
A teteje nem zár rendesen, egyszer vittem magammal valahova, az olaj egy része kifolyt. Kb. másfél hónap után meg is romlott, pedig volt még benne bőven. Kidobtam. De úgy látom, másnak is volt ilyen gondja.
Az illatáért nem voltam oda, nem fogom újravenni szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

Az illatáért nem voltam oda, nem fogom újravenni szerintem.

Zso53

2018. július 30.

Nagyon jól teszi a dolgát, jól vissza hidratálja a bőrt az olaj miatt. Nekem kicsit csípte a bőrömet a só. De legközelebb is megvenném. Nekem az illata nagyon tetszik

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 30.

anna21

2018. július 10.

Drogériás viszonyban jó bőrradír, a szemcsék mérete, sűrűsége számomra tökéletes, tetszik hogy ápolja is a bőrt az olaj miatt.
Ami viszont hagy maga után kivetnivalót: az olajos réteg és maga a só különválása..magadnak kell összekeverni, ami kissé nehézkes a bekövül só miatt. Nekem ez a keverős megoldás nem tetszik, szerintem ára is kicsit magas a mennyiséghez+a tökéletlen formulájához képest.
Az biztos hogy a drogéria gyér bőrradír kínálata miatt ezt venném újra ha elfogy, mert a hibái ellenére is szeretem de úgy döntöttem ha van időm inkább összedobok magamnak egy bőrradírt, ami sokkal olcsóbban megvan... a sietős napokon, utazáshoz, stb. pedig használom ezt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

doriarany

2018. július 2.

Elso borradirnak megfelel. Heti egyszer hasznalva sokaig eleg, szepen eltavolitja az elhalt hamsejteket, nem okozott irritaciot (bar arcra nem hasznalnam), egyedul az illata nem tetszik de szemet tudok hunyni felette a hatasa miatt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Urea