Balea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tina.orosz, Módosítva: 2018. november 1.

Kategória:   Hajápolók

A Balea hővédő hajápoló spray megvédi a hajat a káros hőhatásoktól -200C-ig. Védi a hajat a kiszáradástól és a melegtől. Bársonyosan fénylo csillogást kölcsönöz a hajnak.

Picieri

2018. november 1.

Nekem sajnos nem vált be, szárítás után ragacsos, tapadós volt a hajam, pedig még a gliss kur hajápoló is rajta volt, ami mindig puhítja és selymessé teszi a hajamat. Külön is próbáltam, csak egyedül ezt fújtam a hajamra, de maradt a problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

PinkAlien

2018. március 14.

A spriccelője kb. 3-4 használat után elromlott, a hajam pedig ragadt tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

A spriccelője kb. 3-4 használat után elromlott, a hajam pedig ragadt tőle.

vivien88

2018. február 17.

szerintem nem csinál semmit.. és a spriccelőre is elég gagyi..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

szerintem nem csinál semmit.. és a spriccelőre is elég gagyi..

arebeka

2017. augusztus 6.

Hajam úgy tört mellette mint elötte,ha nem jobban.. ja és elnehezítette a hajam. Megszárítottam és zsíros volt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

DSchifferer

2017. május 30.

Én nagyon szeretem. Olcsó és jó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Én nagyon szeretem. Olcsó és jó termék.

reyka013

2017. május 14.

nekem nagyon tetszett, könnyen kifésülhetővé és fényessé tette a hajam. A hővédelemről nem tudok igazán véleményt mondani, mert nem tudom mit kéne látni, ezért kap 4 csillagot. Ja és az összetapadás elkerülése végett én mindig a tenyerembe fújok 1-2 fújásnyit és azt oszlatom el a hajamon, majd kifésülöm és semmilyen csomósodást nem lehet tapasztalni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Anita333

2017. február 17.

Borzasztó! Összetapad, ragad tőle a haj, csak időhiány miatt nem mostam használat után azonnal hajat. Fújókája is fura, sokat és nem szétszortan fúj, hanem egy helyre, lehetetlen keveset kifújni belőle. Illata sem kellemes, hiába olcsó sosem venném újra. Megy a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

hedjulaa

2017. február 15.

A hajamat összetapasztotta és nem igazán védte a hőhatásoktól. Az ára jó, de az illata inkább egy tisztítószerre emlékeztet. Én kiöntöttem és a flakonját használom víz spriccelésre a hajamhoz, erre tökéletesen szuperál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 15.

bacsotina9

2017. február 4.

Nem használ, de nem is árt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 4.

Nem használ, de nem is árt.

Jennie94

2017. január 15.

Nem a legjobb hővédő amit kipróbáltam, a hajam ugyanolyan állapotban van mint mielőtt használtam volna. Arról nem is beszélve hogy összeragad tőle a haj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.