Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nano, Módosítva: 2014. augusztus 28.

Kategória:   Hajápolók

Védi a hajad a kiszáradástól és a káros hőhatástól 200 C-ig.

petra095

2017. február 24.

Meg votlam vele elegedve mindaddig amig a feje le nem tort es hasznalhatatlanna valt.:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 24.

bova

2016. március 29.

Még nem kellett megvennem az újabb verziót, mert a régi nem akar kifogyni. :) Pedig minden hajmosás alkalmával használom. Egy időben nagyon töredezett volt a hajam az állandó vasalás és szárítás miatt, akkor döntöttem el, most veszek egy hővédőt és egy hajvégápolót. Az ára nagyon jutányos volt, és azt kell mondanom, a hatása is meggyőzött. A hajam mára sokkal jobb állapotban van! Mindenkinek javaslom, hogy használjatok hővédő terméket, ha nem is ezt, de valamelyiket, ha igénybe vett a hajatok. Én mindig hajszárítás előtt szoktam fújni, mert azt kitapasztaltam, hogy ha szárítás után, de még hajvasalás előtt viszem fel, akkor nagyon lelapítja a hajat, és gyorsan zsírosodik utána... Egyébként újravenném (valószínűleg már az új verziót). 4/5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

rebus

2015. március 18.

nekem még ez a régi változat van meg. a hatását jónak ítélem, bár vigyázok a hajamra, és nem vasalom minden nap, ugyanakkor régen (mielőtt használtam volna) sokkal töredezettebb volt a hajam. amikor használom, egész sokáig egyenes is marad utána, ez nagyon tetszik. ami viszont nem jött be, az a spriccelős feje, egyszerűen képtelen vagyok csak a hajamra irányítani, mindig mellé is megy:D bár ez lehet csak az én bénaságom. mostanság próbálom előbb a tenyeremre kifújni és úgy eloszlatni.. ha elfogy, biztos újraveszem (nyilván az újabb változatát, de maradok ennél a márkánál.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 18.

Kodi

2015. február 9.

Biztos nem én vagyok a legautentikusabb véleményformáló, mert viszonylag ritkán használom (amikor kissé zaklatott napjaimon, épp csak hajat mosni van időm, aztán félig száradt fejjel fekszem le, és nem sikerül a párnaformázás), de amikor rákerül a sor soha nem okoz problémát. Száraz hajon használom, könnyebb vele a vasalás, és szép csillógó haj a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 9.

emci91

2014. november 26.

Minden hajszárítás előtt használom :) Nekem bevált, bár ez volt az első hővédő spray amit vettem és próbáltam. Egy időben mikor egyenesítettem a hajam a száraz hajra fújtam belőle és a hajam megköszönte :) Bár nem tudom pontosan h mennyire kíméli a hajat, de ha mást nem a tudat meg van h tettem valamit a hajamért, és segítettem neki egy kicsit a hőhatások elviselésében :) A fújófejjel mondjuk én se vagyok 100%-osan megelégedve, de igyekszem kitapasztalni, hogy hogy kell fújni, hogy a hajamra is jusson :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

szazsani

2014. november 26.

Manapság már igyekszem kevesebbet vasalni göndöríteni, szárítani, de ha mégis, akkor ezt használom. Nem tudom mi van benne, de csillogó lesz tőle a hajam és fényes :D A végekre szoktam tenni belőle a kezemről, vagy távolról fújva, de ígyis-úgyis kicsit nehezíti a hajam súlyát. De újravevős! Ja, hogy már nem gyártják...no mindegy nem fogy vészesen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

asztromélia

2014. október 16.

Nincs túl sok baj a vasalt hajammal, nem tudom hogy ettől nincs, vagy enélkül sem lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 16.

bdori

2014. augusztus 13.

Nekem is az új van. Én úgy szoktam, hogy a tenyerembe fújok, és így oszlatom el a hajamon. Tetszik az illata, és mintha tovább is lenne tőle egyenes. Hogy mennyire védi a hajam,az majd a következő fodrászlátogatásom során kiderül :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

KrisztiP

2014. augusztus 13.

Nekem már új designe-os van. Kicsit nehéz vele célozni a hajra. Én nedves hajra szoktam fújni,néha hajvasalás előtt is fújók a száraz hajamra is. Sokkal puhább,selymesebb tőle a hajam. . Szuper illata van,bár 10perc után már nem nagyon érezni. Ár érték arányban teljesen megfelel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

ercsike76

2014. július 23.

Nekem is fekete spricnivel van meg. Az illata tetszik, friss, picit gyümölcsös. Én hajbondorításhoz vettem, nem vasaláshoz, száraz hajra fújom közvetlenül a göndörítés előtt, nedvesen nem próbáltam. Tartós lesz tőle a hullám, fényes a haj, nem ragad, nem szárít. Nekem eddig 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 23.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.