Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nitavondee, Módosítva: 2014. augusztus 6.

Kategória:   Hajformázók

Dúsító hajlakk eper illattal.

berniponi

2016. szeptember 16.

Nekem egyáltalán nem tartott, csak a babahajaimra volt jó, mikor viszonylag sokat fújtam rá:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

TinkaWeeks

2015. szeptember 16.

Hajlakkra volt szükségem, hogy a frissen bedauerolt hajam mosás után be tudjam lőni és ne úgy nézzek ki, mint Hermione az első részekben. Tudtam, hogy nem fogom nagyon gyakran használni és csak épp a szükséges mennyiségben, szóval a fő szempont vásárlásnál az volt, hogy olcsó legyen ,mert nem akarok ezreket kidobni a kukába, mikor majd kilököm a lakkot. Aztán megakadt a tekintetem a flakonon lévő epren, megszagoltam és mentem is a pénztárhoz. Említettem már, hogy engem simán lehet az "orromnál fogva vezetni"? Ha valaminek nem tetszik az illata, felőlem lehet a mennyei manna is, akkor sem kell. Szerettem ezt a lakkot, számomra megfelelő volt a tartása. Ha sokat fújtam sem volt ázott vatta-szerű a hajam. Elfogyott, ha szükségem lesz lakkra, újra ezt fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

rafi

2015. június 14.

Véletlenül vettem, valamit elnéztem, azt hittem hogy szárazsampon. Hát nem jártam jól. Ha keveset fújok, semmit nem ér, ha sokat akkor meg olyan szinten ragad a hajam, mint valami vattacukor. Az illata viszont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 14.

Tigercat_haters

2015. május 1.

Nem a legerősebb a tartása,de nagyon jó,az illatát is sokáig érezni
Update:Háát...az illata mára elég zavaró lett,nem nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 1.

Nem a legerősebb a tartása,de nagyon jó,az illatát is sokáig érezni
Update:Háát...az illata mára elég zavaró lett,nem nagyon szeretem.

vica85

2015. április 9.

Impulzusvásárlás volt, és elcsábultam az illata miatt, ami tényleg nagyon szuper. Én általában távolabbról fújkálom, nem közvetlen a tincsekre, így egyáltalán nem tapasztotta össze. Nem egy atombiztos cucc, de nekem hétköznapra bőven elég, és imádom, hogy nap közben is enyhén érzem az illatát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 9.

Mamba

2015. február 14.

Húúú ritka rossz, egyáltalán nem ajánlom. Nem dúsít ellenben tapaszt, ha hozzá érek a hajamhoz úgy érzem vatta cukrot tapogatok. Viszont ha keveset használok belőle akkor nudli a tartása.
Ami viszont értékelhető: az illata, nem mű eper ellenben az sem tartós ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 14.

Ami viszont értékelhető: az illata, nem mű eper ellenben az sem tartós ...

bodorka

2014. szeptember 3.

Nagyon ragacsos a hatása, inkább kócos lesz a haj, mint göndör.
Nagyon nehéz kimosni :( A Beach-Look Salz-Spray ezerszer jobb. Kár, hogy csak szezonos :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Nagyon ragacsos a hatása, inkább kócos lesz a haj, mint göndör.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide