Balea

Ár:   €0.95   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 4.

Ár:   €0.95
Kiszerelés:
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

Intenzíven hidratáló fátyolmaszk kókuszvízzel.

Vegán

LeticiavW

2019. március 14.

Az en boromnek nem megfelelo, sajnos pattanast okozott.
Nem pontozom le teljesen, mert nem rossz, de nem az en boromnek valo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Az en boromnek nem megfelelo, sajnos pattanast okozott.
Nem pontozom le teljesen, mert nem rossz, de nem az en boromnek valo.

mautika

2019. március 12.

Árához képest teljesen oké. Hidratalt, puha és egységes lett a használata után a bőröm. Az illata is nagyon tetszik, bár én mindent imádok ami kókuszos. Nem csodaszer, de jó maszk ebben az árkategoriaban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

sivingerreka

Korcsoport: < 18
2019. március 12.

Igazából nem volt egy rossz maszk, az illata kellemes. Hidratáltabbnak ereztem tőle a bőröm, talán kicsit puhábbnak is. Nem csípte a bőröm és nem tapasztaltam semmi rossz reakciót, pedig mas baleas maszkoknal volt erre példa. Szerintem megeri az árát, ilyen árhoz képest igazán jól végzi a dolgát. Ha lesz alkalmam, lehet újraveszem. (Ne várjon senki se csodát egy ~300.-ftos maszktol, de amúgy egész jo😄)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 12.

CeCeDrake

2019. március 7.

Szeretek kísérletezni. Viszont a múltkor a másik Balea maszk nagy mellényúlás volt részemről. Azt Olaszországban gyártották, ez meg koreai származású, így bátran vettem le a polcról.
Egész jól teljesített, nem viszketett tőle az arcom, mint a legtöbb Balea maszktól. Limitált, de még veszek, mert szuper ebben a kategóriában.
Hidratál, de inkább azt mondom, hogy kellemes érzés használni, a hatása elég instant.

Update: vettem többet, mert az első tetszett, viszont a második szinte száraz volt. A csomagolásban sem leltem több anyagot. Jó, ennyi pénzért nem várok sokat, de talán azt igen, hogy az anyagok eloszlása egyenletes legyen tasakonként. Van még néhány darabom, kíváncsi leszek azokra.

A harmadik és a negyedik darab megint jó volt, kellően át volt itatva az anyaggal, de az illata kicsit zavar.
Mindennapi használatra tökéletes ez is, egynek elmegy. A maradék néhány darabot elhasználom, de többet nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Martu0508

2019. március 4.

Egy fátyolmaszknak elmegy, de semmi különleges. A fejformám nem kompatibilis vele, de ez általában a többi maszkra is igaz. Viszonylag száraz, a 10 perc hatòidő leteltèvel már elállt az arcomtòl ès le akar esni. A tasakban sem volt extra fluid. A szaga számomra zavarò, nem volt kellemes. A benne valò fluid viszont egèsz jò, nem lett tocsogòan zsìròs a bőröm tőle ès nem hagyott rèteget maga után. Az intenzìv hidratálás rèszèről nem vagyok teljesen meggyőződve, mert egy hidratálò szèrum után került fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Ticsinky

2019. március 1.

Kellemes volt használni. Az illata nagyon kis finom, a maszk rendesen átitatott volt, és ár-érték arányban is szuper.
Hidratálása közepes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Hidratálása közepes.

Leander

2019. február 27.

Nem rossz, de nem is különösebben jó. Több anyagot is elbírt volna a maszk és a formája sem tökéletes. Nem irritál, nem okoz problémát, de tényleg eléggé messze van a hatása az intenzív hidratálástól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

anita

2019. február 27.

Az illata meglepően kellemes és lágy, nem a tipikus mű kókusz. Az anyag elbírt volna még némi nedvességet, a többi baleás maszkhoz képest ez (vagy az enyém) kifejezetten száraznak mondható 1-2 perc elteltével. Semmi viszketés vagy szem irritáció, pedig meglehetősen érzékeny extra száraz bőröm van. A kókuszvíz kellemes, de sajnos nekem nagyon kevés, inkább egy nyári este tudnám elképzeli magamon, napozás utáni nyugtatásnak. Így sajnos messze van az "intenzív hidratálás"-tól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

foxfox

2019. február 23.

A koreai maszk csomagom két hete áll, a bőrömnek viszont nagyon szüksége van egy kis pluszra mert kiszáradt ebben az időben. Ár és összetevők alapján ebből a maszkból vettem próbaképpen 2 db-ot, és egészen meglepett hogy mennyire jó hatása van! (a krémes balea maszkok egyáltalán nem váltak be) Az arcom üdébb lett tőle és nagyon jól hidratál. Nem tocsog a folyadékban, így könnyű felhelyezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 23.

Candy21

2019. február 7.

Az illata elképesztően finom nem erős nem tolakodó. Nem kimondottan kókusz illatú. Nagyon jól hidratált eléggé át volt itatava a maszk a termékkel szépen feltöltötte a bőrömet. Biztos újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

Gyulladáscsökkentők: Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol

Lásd még: algakivonat.

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.