Balea

Ár:   €0.95   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 4.

Ár:   €0.95
Kiszerelés:
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

Intenzíven hidratáló fátyolmaszk kókuszvízzel.

Vegán

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Sisso

2020. november 6.

Borzaszto volt sajnos. Körülbelül 3percet birtam eviselni az arcomon, kezdte irritalni a boromet. A merete is el van szabva, nem is boritotta be az arcom teljes felületét. A maszk eleg vastag egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 6.

Juccimo

2020. május 29.

Büdös, vegyszerszaga van, és a maszk majdnem száraz volt már akkor is, amikor a tasakból kivettem. Talán valamit hidratált, de lehet, hogy csak képzeltem.
Nem lehet már kapni, de talán nem is baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Nem lehet már kapni, de talán nem is baj.

dreammiyss

2020. május 2.

Nekem kifejezetten tetszett az illata, viszont nem hidratált túl jól. Sajnos a bőröm nem szívta be a sok anyagot róla, mindenesetre ismétmegveszem, ha találok majd a dm-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 2.

botaadrienn

2020. március 21.

Penzkidobas volt sajnos.. :( ahogy előttem is írták iszonyú mű illat, de ami rosszabb hogy kb 1 perc után elkezdte konkrétan marni az arcomat ami kegyetlen vörös lett és ahogy lemostam még bő egy óráig olyan is maradt. Kár érte. Egyre több baleas maszkban csalódok..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 21.

Betty05

2020. március 14.

Kicsit meglepetésként ért amikor leszedtem az arcmaszkot, ugyanis az egész fejemen lemarta a bőrt és szép kis allergiás reakciót csinált. Úgy néz ki az arcom mintha minimum a szoliba élve elégett volna a fejem. Azzal egyet kell értsek többen is írták, hogy ez nagyon mű kókuszra sikerült illat, pedig én is rajongok mindenért ami kókuszos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 14.

szivecske

2020. február 12.

Műkókusz a köbön... fura illatot hagy a bőrön. Szépen hidratál, piha a bőr, de kicsit csíp. Egynek ok, újra nem venném

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

bendi13

2020. február 4.

Nagyon nagyon büdös ez az arcmaszk, pedig én szeretem a kókuszt, de ez brutál műre sikeredett. A szövet nincs egyenletesen átitatva. Hidratálni hidratált, de nem győzött meg annyira, hogy újra vegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 4.

Lolychan

2020. február 3.

Én imádok mindent ami kókuszos, így nem volt kérdés, hogy jön velem haza. :D Az illata nekem nagyon bejön. <3 Nekem puhította a bőrömet és hidratálta. Irritációt nem okozott. Abban egyetértek, hogy nem volt eléggé átitatva anyaggal,

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 3.

balankaa01

2020. január 8.

Kaptam egyszer, magamtól biztos nem vettem volna meg, egyébként meg annyira jelentéktelen ez a kis maszk, hogy már majdnem elfelejtettem, hogy létezett. Nagyjából jó méret, és itt be is fejeztem a pozitív dolgok felsorolását. Térjünk át azokra a dolgokra, amik miatt nem tetszett. Kezdem a szagával: nem akarok kókuszdióvá válni arra a fél órára, ezt tuti nem a kókuszvíz csinálta, hanem az a sok felesleges parfüm benne. Na mindegy, túltettem magam rajta. Aztán: szeretem a maszkokat tovább fent hagyni, hadd szívjon be a bőröm annyi anyagot, amennyit csak bír, hogy ne pazaroljak, mert, ugye, állítólag ezek a szövetmaszkok úgy vannak kitalálva, hogy egy darab szövet egy egész üvegnyi szérumban tocsog... Na hát ez biztos nem. Ez csontszáraz volt a levételkor, úgyhogy nincs rendesen átitatva. Egyébként maga a cucc rendben lenne olyan szempontból, hogy rosszat nem csinál, de a mennyiség nagyon nem.
Vannak ettől jobb maszkok, nem is kell messzire menni, ha ebben az árkategóriában gondolkodunk, a Balea mézes maszkja ezt bőven kenterbe veri.

(maszk, maszk, maszk...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 8.

(maszk, maszk, maszk...)

Nessy

2020. január 8.

Az egyik legjobb saját márkás maszk az eddig próbáltak közül! Nem zsírosította a bőröm, de szépen feltöltötte és puhította.
Az illata enyhe kókuszos, nem rajongok a műkókusz illatokért, de szerencsére ezzel a termékkel nem volt olyen gond.
Sajnálom, hogy limitált, szívesen vennék még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Sajnálom, hogy limitált, szívesen vennék még.

Gyulladáscsökkentők: Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol

Lásd még: algakivonat.

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.