Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2018. április 4.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Limitált kiadás

Hűsíti és intenzíven hidratálja a bőrt. Értékes mandulaolajat tartalmaz. Vegán termék.

Black Fairy

2019. szeptember 23.

Az illata túl erőteljes, és viszkettem tőle...
...de a jó hír, hogy a maszk anyaga nagyon jó minőségű, könnyű szétszedni, nem szakad el...elég rajta a termék is...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Az illata túl erőteljes, és viszkettem tőle...

Sisszy

2018. október 6.

Egyértelműen megvettek a csomagolással. A belbecs viszont már nem annyira jó. Nagyon nedves volt a kendő, már zavaróan az, picit irritálta is a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Alex0920

2018. június 3.

Borzalmasan erős az illata és nagyon csípte az arcomat, nem is bírtam sokáig fenntartani, pedig vágytam egy kis relax time-ra. Gyorsan leszedtem, de sikerült kivörösödnöm tőle elég durván. Nem értem miért kell olyan anyagot beletenni egy pihenéshez szánt termékbe, ami irritálja az ember bőrét, így fuccs a pihinek....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

dreammiyss

2018. május 29.

Úgy 3 hete nem használtam maszkot, úgyhogy ez a kis cucc feldobta a kedvem. Az illata kicsit erős volt, de nem zavart. Tetszett, hogy a szérum, ami benne van, nem locsog. A bőröm az egészet beszívta! Az árát abszolút megéri!❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

Whosthatfitgirl

2018. május 24.

Gondoltam egy hosszú hèt után jól fog esni az arcomnak egy kis hidratálás. :)
Ahogy kibontottam èreztem a kellemes mandula illatot, nekem ez tetszett, nem tűnt erősnek. Azonban a maszk tapintása nem tetszett, semmi "fátyolság" nem volt benne, "durva" papìr, a megszokottakhoz kèpest. A "trutyi" mennyisègèt is keveseltem, jobban kedvelem, ha többet tartalmaznak ès utána mèg van mit bemasszìrozni.
Felrakás után nem sokkal már èrezrem, hogy gond lesz, sajnos irritálta az arcbőröm, jó ha max 5 percet rajtam volt, a 10-et nem bìrtam volna.
Utána is megmaradt az ègő èrzès mèg kb 15-20 percig, kicsit ki is vörösödtem. :'(
Szóval nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Gondoltam egy hosszú hèt után jól fog esni az arcomnak egy kis hidratálás. :)
Szóval nem vált be.

Leander

2018. május 23.

Jó kis fátyolmaszk ez. Valóban jellegzetes az illata - és szerintem csodás: mandulaolaj illatú. Hűtőben tároltam, hogy még jobban érvényesüljön a hűsítő hatás. Működött is, az arcom felfrissült tőle és szépen hidratált lett. Semmiféle kellemetlenséget, irritációt nem tapasztaltam. Jó eséllyel újra fogom venni a nyári melegben, bár azért a prímet továbbra is Dr. Chen aloés fátyolmaszkja viszi nálam frissítés és hidratálás terén - csak sajnos az drágább is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 23.

lupelupe

2018. május 20.

Röviden: az illata 1 csillag, a fátyolmaszk kialakítása 5 csillag, a hatása 3 csillag. Bővebben: nem értem miért jó ennyire erős illatú arcmaszkot készíteni. A hatása közepes, de legalább nem irritált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 20.

random

2018. május 10.

nekem nem jött be. túl erős az illata, végig könnyeztem tőle, pedig a szememre nem tettem, és úgy hűsít, hogyközben majdnem éget. mondjuk legalább hidratált. hűsítő-hidratáló kategóriában a lavozon napozás utáni fátyolmaszkja jobb volt. mondjuk az nem cuki szagos tevés :D ezt nem vezem újrra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

vadvirag919

2018. május 9.

A cuki csomagolása miatt vettem meg, azt se néztem mi van benne... viszont ahogy felbontottam rájöttem h nekem ez az illat kell! Isteni mandulaolaj illata van.
Hatását és összetevőit tekintve kifejezetten szép, főleg drogériás viszonylatban, nem csípte az egyébként most kissé meggyepált arcocskámat sem szóval tökéletesen elégedett vagyok. (Persze ha holnapra kijön valami csúnyaság úgy lepontozom mint a sicc... :D)
Nekem már a mandulaolaj miatt megérte! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

Nekem már a mandulaolaj miatt megérte! <3

Kinleyni

2018. május 1.

Kellemesen ellazító hűsítő hatása van valóban. Kicsit tovább hagytam az arcomon az ajánlottnál, de így sem irritált vagy csípett (némely balea maszkok pirosra 'marják' az arcom).
Szépen hidratált de nem volt tartós az eredménye. Az árát megérte, de ennél többet nem adnék érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol

Lásd még: algakivonat.

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak