Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pillelany, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Tusfürdők

A kókusz, vanília és fehér mósusz romantikus illatkompozicíója a hetedik mennyországbe varázsol el. A gyengéd összetevők hosszantartó hidratáltságot biztosítanak, tisztítják és selymessé varázsolják a bőrt.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Ph-bőrsemleges és nem tartalmaz színezéket.

Oraculum

2014. május 14.

Átlagos tusfürdő, sok kell belőle, mint a Balea-s termékek többségéből, de friss az illata és szerethető, árban nagyszerűek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

dorah

2013. július 26.

Nagyon tetszett az illata, de sajnos már nem látok ilyet egyik dm-ben sem. Újravenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

Vikita24

2013. március 30.

Ez de szuper volt! Sajnos mostanában nem láttam, de mindenképpen újra venném. Ezekkel az illatokkal nem lehet betelni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

black_cico

2012. augusztus 14.

ja ez volt a madártej illatú tusfürdő :D nem volt nagy szám, mert az illata nem fogott meg, és a hatása sem különösebben, igazi 3as, se jó se rossz :) az ára viszont okés

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

Jelizz

2012. július 16.

szárít, és émelyített már a 2. tusulásnál :((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 16.

szárít, és émelyített már a 2. tusulásnál :((

harmah

2012. július 13.

Tömény kókusz - és vaníliaáradat, nekem nagyon tetszett, hogy ilyen az illata. Főleg télen használtam. Remélem nem fogják bevonni túl hamar, mert még szeretnék venni belőle. Testápolója is megvan. Krémes vajas vaníliás kókusz illata van mindkettőnek. Szerintem kíméletes, a flakonján azt írják semmiféle mesterséges színezőanyagot nem tartalmaz, ilyen fehéres átlátszó krémes az állaga.Jól habzik, andalító illatú, kíméletes. Nekem nagyon bejött, 5 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 13.

idusmidus

2012. május 12.

Évekkel ezelőtt vettem egyet, ma már nem tenném. Számomra kellemes volt az illata (néha túl sok valóban), mindig a tejberizs jutott eszembe. Nem szárított, nem irritált, jól habzott és az ára is kedvező volt. Egynek teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 12.

zsoxcore

2012. május 5.

A testápolója is megvolt. Tette a dolgát. Elhasználtam, de a testápoló szerintem még mindig megvan valahol.
Az illat miatt kap csak 4 csillagot, mert szerintem elég tömény, pedig szeretem a kókuszos dolgokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 5.

tunderlany

2012. április 26.

Tetszett a tubusa, az illata már kevésbé. Lassan fogyott, de legalább bosszankodás helyett mindig jókedvem lett a madárkáktól... Legalább ennyi. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 26.

pityepotya

2012. április 17.

nagyon szeretem a balea tusfürdőket, jó áron vannak, mindig kijön valami új /bár ez rossz is, mert egyik sem állandó termék, és ha megszeretek egyet, akkor sajnálom, hogy már nem tudok venni többet - de szerencsére mindig valami még jobb követi :)/, finom illatúak, és gyönyörűek a csomagolásaik :)
ennek finom vaníliás-kókuszos illata van, bár sajnos nem olyan tartós az illat. jól tisztít, és kellemes, krémes az állaga.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 17.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.