Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 21.

Kategória:   Hajformázók

A Balea ultra erős hajhab vitamin formulával ápolja, és selymesen puhává varázsolja haját. A melegre aktiválódó formula a hajszárító melege által aktiválja az ápoló hatóanyagokat. Tökéletesen formáz, anélkül, hogy ragadna. Egész napos tartást kölcsönöz. Az ultra erős mikro-habnak köszönhetően UV szűrőt tartalmaz.

FeketePiroska

2017. január 2.

Hát kettős érzéseim vannak vele kapcsolatosan , néha hihetetlen jó , néha pedig olyan igénytelen lesz tőle a frizurám , hogy újra kell mosnom. Tényleg csak vizes hajra lehet használni, kicsit szárazon már ragacsos lesz az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Csirip74

2016. november 13.

Elajándékoztam, mert nem vált be. Csak akkor nem ragadt a hajam ha keveset használtam, így pedig nem volt tartós a frizurám. Ezen kívül rettenetesen kiszárította a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 13.

Detti

2016. július 8.

Nem használom rendszeresen, csak amikor beton biztos frizurára van szükségem. Vizesen rettenetesen ragad tőle a hajam, de szárazon már nincs ilyen gondom vele. Amiért vettem nekem arra teljes mértékben bevált. Ha egyenes hajat szeretnék, nem göndörödik vissza nedves levegő hatására, és ha göndört, akkor pedig nem lesz szénakazal az esős időben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 8.

manitia

2016. március 5.

Valóban ennél a hajhabnál vigyázni kell a mennyiséggel. Ha sokat rakunk ragad. Alapból ragad mondjuk, de ez a szárítás hatására megszűnik. Nagyon jó tartást ad, jó az illata, az ekcémára hajlamos fejbőröm nem kezdte ki. Jobban teljesített ez meg a hajlakk verziója mint pl a Syoss....fujj az de rossz volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

Dorcsa

2016. február 19.

Nagyon ragadt tőle a hajam, viszont nagyon jól dúsított és megemelte a hajtöveket és elég tartós is volt a hatása, de nagyon viszket tőle a fejbőröm. :(

Update:
Ragadás kérdése megoldva, csupán kevesebbet kellett belőle eloszlatni a hajamon és így már nem is viszkettem tőle másnap. Úgyhogy nagyon jó kis cucc ez és így még takarékos is! A 3ból 5 csili lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

Update:

LIP74

2016. január 28.

Szuper erős hajhab, de nekem nem jött be.Ár 599 Ft/300ml Kifésülhetetlen, kezelhetetlen lett a hajam miután rákentem a habot a hajamra. Alig vártam, hogy újra megmossam a hajamat.Ultranulla a termék illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 28.

Emci

2015. november 28.

Én nagyon szeretem!Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon megsegíti a hajformázást!És nagyon kellemes az illata, és ennek a terméknek a hajlakkját szoktam használni hajformázás után, az is csodákat mível!:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 28.

mikeemykanic

2015. július 12.

Nagyon nem ér semmit se :/ hosszú hajam van,de azon kívül,hogy finom illata lesz a hajamnak,semmi több.
Édesanyám is kipróbálta,neki rövid haja van,de lehetetlenség volt kezelni a haját tőle :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

ancsirigo

2015. június 10.

Nagyon jó tartást ad, könnyű kifésülni, kellemes az illata!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

Nagyon jó tartást ad, könnyű kifésülni, kellemes az illata!

Tuntilla

2014. december 3.

Egész jó kis hajhab. Nekem, középhosszú, göndör hajam van, amit most egyenesen hordok. Este rakom rá, kiszárítom, két napig még reggel vasalni kell, de egy húzásra egyenes lett és tartja egész nap. A hajlakk is megvan, ami szintén szuper tartos és birja az esőt:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol