Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Tusfürdők

candus

2016. október 16.

Az állaga elég undorító, de legalább nem szárít és nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

Az állaga elég undorító, de legalább nem szárít és nem irritál.

liliomszirom

2016. július 24.

Nem váltott ki allergiás reakciót, de nem érzem úgy, hogy tisztítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

Nem váltott ki allergiás reakciót, de nem érzem úgy, hogy tisztítana.

kklaram

2016. június 11.

Ez a tusfürdö joy joker a barátomnál. Ekcémára nagyon hajlamos bőre van, így nagyon kell figyelni milyen össztevőjű tusfürdőt használ. Most használta el a 3. flakont és eddig semmilyen irritációt nem okozott. Nincs benne illatanyag, illetve semmilyen allergiázálásra okot adó összetevő. Állandó darab nálunk

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

svekits

2015. augusztus 25.

Nekem ez jobban bejött arcra, mint a babylove-os, nagyon szeretek vele arcot mosni, tisztítani. Egyáltalán nem szárít - kíváncsi vagyok, télen is ilyen jó lesz-e. Testre, viszont a babylove-osat jobban szeretem. De ez is jól tisztít, az állaguk hasonló, tejes-géles, szóval nem sok különbség van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

liviaraganyi

2015. április 20.

Az adagolása macerás, nem jön belőle a krém. Csatlakozva egy előttem szólóhoz, patikai mosdókrémhez hasonlít. Nem habzik. De engem nem szárított. Adok neki 4 pontot mert ne rossz de nem nagy szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 20.

vinter

2015. január 20.

A páromnak vettük, de sokszor közösen használtuk... neki ez volt az első próbálkozása az illatmentes tusfürdőkkel :D Többnyire meg volt vele elégedve, rendesen tisztít, de nem vesszük újra az SLS tartalom miatt. Ha végre sikerül körömbeszakadás nélkül kinyitni a flakont, akkor egy maroknyi tusfürdő ömlik ki a flakonból, ami nem túl gazdaságos, hiába olcsó a termék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

dobolank

2014. április 18.

Kb. annyira jó érzés használni, mint a patikai mosdókrémet (persze ezt másképp rossz), ráadásul van benne SLS és én legalábbis viszketek tőle. Az állaga legjobban ondóhoz hasonlít, ez az egyetlen vicces vonása. Alig lehet elővarázsolni a tubusból.
Ha unalmas, ám tuti nem irritáló cuccra vágyom, inkább használom a babylove szenzitívet... by the way azt se lehet rendesen kinyomni a tubusból, ma az az uralkodó csomagolási téveszme, hogy az ultraszenzitív dolgoknak gyöngyfényű trutymóállagot kell adni és ilyen nyeklőnyakló piszkosfehér tubusba kell rakni, biztos így környezetbarátabb a műanyag vagy tudomisén...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 18.

kisorso

2013. augusztus 29.

No igen, volt egy csodás illatú Niveám, amit kipróbáltam én hülye az extrém allergiás bőrömmel (illatra, színezékre, tartósítókra, ekcéma, szóval minden, ami kell :-) ). Egyetlen alkalom után fél évig (!!!) nyögtem a következményeket, amiért nem bírtam ellenállni egyszer az életben az illatnak... No de a lényeg, hogy az Ökonet szappanon kívül ez az egyetlen, amit elviselek. Végre valami, ami tényleg mindenmentes! Minden mást beszüntettem innentől. Bevált a többi is ebből a családból, az ára pedig király!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

yucka

2013. június 11.

Évek óta ezt használom, ez az egy tusfürdő, amit bír a bőröm. Illata nincs, kicsit "patikaszagú", nem habzik de egy antiallergén tusfürdőnél ez a lényeg. Arctisztításra is nagyon jó. Az ára is nagyon baráti, biztos hogy nem cserélem le semmire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 11.

Bogyóka

2013. május 15.

Érzékeny kipattogásra hajlamos arcbőrömre vettem de nem vált be,maradok a mosakodókenőcsnél,viszont intim mosakodónak és smink eltávolításra tökéletes főleg mert nem csípi a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 15.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1