Balea

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2020. március 5.

Kategória:   Hajápolók

Anti-frizz hatással a szálló haj és szöszösödés ellen. Természetes dús hatás és ápolás. Ideális vékonyszálú, tartás nélküli hajra. Használja hajszárítás közbeni volumen növeléshez vagy a frizura felélesztésére két hajmosás közt. Fixáló hatású, könnyen kiderülhető.

Ápoló pantenollal.

Szilikon mentes.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

szzh01

2022. január 3.

Vékony szálú, tartás nélküli hajra használtam - nem csinál gyakorlatilag semmit. Szerencsére ártani sem ártott.
Az illata kellemes, kb 1 napig enyhén megmarad a hajban.
Sokadik sikertelen próbálkozásom hasonló termékekkel. Szerencsére az ára nem volt vészes.
Nem tudom, mit kezdjek vele, mire lehetne elhasználni, kidobni sajnálom. Ötlet?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 3.

Az illata kellemes, kb 1 napig enyhén megmarad a hajban.
Nem tudom, mit kezdjek vele, mire lehetne elhasználni, kidobni sajnálom. Ötlet?

bbiijjaa

2021. április 10.

A legborzalmasabb és leghatástalanabb termék amit valaha hajra próbáltam. Kócossá, szárazzá és kifésülhetetlenné tette a hajam. Mintha meg se mostam volna. Csak egyszer használtam, de soha többet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

Fannie

2020. november 29.

Én jó véleménnyel vagyok erről a termékről, szerencsére látványos a hatása az eléggé vékonyszálú, alapból göndör hajamon. Hajmosás után törölközőszáraz hajra fújok egy kiadós mennyiséget, keveset a hajtövek közelébe is, aztán kifésülöm a hajamat és így szárítom meg hajszárítóval. Már ilyenkor látszik, hogy dúsabb a hajam, illetve szinte egyáltalán nem berzesedik ki, ami hatalmas plusz pont, ha valaki be tudja szárítni körkefével egyenesre a haját (nem én :D). Ezután még kivasalom, és nem szoktam durva tapintást, összetapadt hajtincseket tapasztalni (mert hogy ez a termék a leírása alapján fixáló hatású is), de ez amiatt is lehet, hogy csak vizes hajra teszem, utána már nem használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 29.

AphroDithe

2020. november 24.

Az illata jó és amire hivatott azt is teljesíti, teheát dús hatású lesz a hajam. DE! A homlokom és a a fejbőröm tiszta kiütés lett tőle, ezért használhatatlan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 24.

bongi

2020. augusztus 27.

Az én vékonyszálú és nem túlságosan dús hajamnak mindenképp szüksége van egy ilyen termékre, mert egyábként csak rálapul az egész a felejmre és úgy nézek ki, mint egy barack. Félszáraz hajra szoktam fújni, utána szárítom be. Több ilyen terméket próbáltam, de visszatértem ehhez, mert ár-érték arányban ez a legjobb. Hajhabról tértem át erre a spray-re és jó döntés volt, mert jobb tartást ad a frizurámnak és nem nehezíti el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

eszternemeth96

2020. június 17.

Szerintem jobban szöszösödik a hajam vele, mint nélküle. Kócosítja és elveszi a haj puhaságát, amint kifésülöm, pár perc múlva újra kócos. Abszolút nem érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.