Balea

Ár:   279 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet biztosít. Alkoholmentes.

Reese

2016. szeptember 17.

Pár éve télen használtam nagy hidegben, arra jó volt. illata meleg, télre jó. Hamar meguntam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Babooca

2014. június 24.

Húgomnak volt ilyenje, hatása nem kiemelkedő, illata finom, lassan is fogy, csak hamar rá lehet unni. Húginak egy év alatt fogyott el, nyáron már nagyon kínkeserves volt a használata, eszméletlenül émelyítő. Lehet, hogy olcsó, de annyit is ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.

piskótatészta

2014. június 8.

Az illata szuper,de hatása semmi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

Az illata szuper,de hatása semmi...

lucintaa

2014. április 22.

Vanília, hmm, egyik kedvencem! :) Ezt a deot akkor használom, amikor megborotválom a hónaljam. Nagyon jól hidratája, nyugtatja az irritált bőrt, és felruházza ezzel a kellemes, cukros illattal. Hamar beszívódik, nem szárít, és jól véd az azonnali izzadás ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

zsannasko

2013. december 1.

Nagyon finom illata volt. A másik Balea dezodorommal ellentétben ez tartós volt, este még mindig finom vanília illatom volt és nem is szárított, olyan csúnya fehér port sem hagyott. Sajnálom, hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

kalmaniki

2013. augusztus 7.

Egyedül az illatát tudom megemlíteni pozitívumként, a hatása egyenlő a nullával sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Batka

2013. július 2.

Mind az illata,mind a hatása meggyőzött,sajnos későn találtam rá,úgy tűnik,hogy nem gyártják már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 2.

babyface

2013. május 27.

még szerencse, hogy az amúgy sem borsos árnál még kedvezményesebben jutottam hozzá ugyanis semmit nem ér... itthon még csak-csak elmegy, de ma még a 15 fokos pulcsis időt se bírta hát mi lenne vele nyáron a 40 fokokban... egyenlőre anyukám polcán landolt meglátjuk őt mennyire szolgálja majd. egyébként az illata isteni engem az avon naturals termékvonal hasonló vaniliás és talán szójatejes termékeire emlékeztet. egy (ráadásul!) aluminiumos deo-tól többet várna az ember...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

elizabett85

2013. május 18.

Aki szereti az erős vanília illatot, annak nagyon ajánlom. Sokáig megmarad, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 18.

Andy B

2013. május 5.

Valami isteni az illata, csak sajnos hatalmas fehér foltot hagy az ruhán és elég gyorsan elfogy....:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 5.

Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Methyl Glucose Sesquistearate
Emulgeálószerek: Methyl Glucose Sesquistearate, Polyglyceryl-4 Laurate