Balea

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. április 3.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A kiváló minőségű argánolaj puhítja a száraz bőrt, enyhíti a ráncokat, finom vonalakat. A szőlőmagolaj táplálja a bőrt és javítja rugalmasságát. Természetes olajok és E-vitamin tartalmának köszönhetően antioxidáns hatású.

Bőrgyógyászatilag tesztelt

Jezy

2018. január 5.

Nekem sajnos egyáltalán nem nagyon jött be. Nem kenem szemkörnyékre, mégis csípi a szememet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Csirip74

2017. április 16.

A szérumokat meguntam, gondoltam jöjjön egy arcolaj. Minden este néhány cseppet bemasszírozok, majd az arckrémem következik. Szerintem nem szívódik fel rendesen, bár a hatása azért látszik az arcomon. Szebb az összkép. Azért kipróbálok majd másik arcolajokat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 16.

0bikbik0

2017. március 11.

Megszerettem az arcolajokat, hiányzik, ha napi szinten nem használom.
Előzőleg egy árban háromszor ennyit érő arcolajat használtam, nagyon jól működött, de ... napi használattal hamar fogyott, relatíve drága volt, ezért kerestem olcsóbb alternatívát.
Ennek az olajnak az összetevői csodásak, és gyakorlatilag - hatásukban mindenképp - ugyanazok, mint jónéhány agyonreklámozott terméknek.
Nem irritál, nem lettem tőle pattanásos, mitteszeres, nem zsírosít, tökéletes az állaga.
Puha, hidratált, egészséges kinézetű bőrt eredményez.
Az illata lehetne jobb is, de ez nyilván szubjektív, és nem is igazán lényegi (az általam használt korábbi olajnak az illata is kellemes volt, szinte kívántam utána nyúlni).
Hatása, ára nekem tökéletesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 11.

Megszerettem az arcolajokat, hiányzik, ha napi szinten nem használom.
Puha, hidratált, egészséges kinézetű bőrt eredményez.
Hatása, ára nekem tökéletesen megéri.

aniika

2017. február 28.

Bizakodó voltam a termékkel kapcsolatban,és szerencsére be is vállt. Mindennapos rutin lett, alapozó előtt szoktam felvinni a bőrömre így nagyon szép hatást érek el az alapozóval. A számra is gyakran használom lefekvés előtt és nálam kiütött minden szájhidratálót egyszerűen imádom olyan puhává varázsolja az ajkakat. :) Szuper kis termék és az ára is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 28.

Collien

2017. február 16.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Jó döntés volt. Már egy hónapja használom, és puha, bársonyossá teszi a bőröm, amit imádok. Furcsa volt számomra, hogy olajat kenek az arcomra. Én is féltem tőle, hogy majd nem szívja be. De nem kell félni, a felvitel után 10 perccel, már felszívódik és teszi a dolgát. Én állandó jelleggel lefekvés előtt használom, illetve, néha smink alapként is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Smurfette26

2017. február 12.

Első arcolajom. Anyukámnak vettem eredetileg, persze kipróbálnom muszaj volt, úgy érzem nagy lesz a szerelem. Nem ragacsos, és pihe-puha lesz a bőröm tőle. Nyáron nekem biztos h sok lesz, de most még pont elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

ponilopopolopo

-nem leszek tőle pattanasos
-gyorsan beissza a bőröm
-sminkalapnak nagyon!!!! jó
-nagyon puha lesz tőle a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

Szeretem, mert:
-sminkalapnak nagyon!!!! jó
-nagyon puha lesz tőle a bőröm

Betti21

2017. január 11.

Az itteni vélemények miatt vettem egyet. A homlokomon nagyon száraz a bőröm. Nem kelt olajos érzetet, hamar felszívódik de utána csak akkor érzem a puhaságot ha rásegítek valamilyen krémmel. Pár napja használom, lehet azért nem érzem még a hatást. Dekoltázsra és a könyökömre viszont nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

natasa

2016. december 1.

Korábban használtam már olajakat az arcomra, így nem volt szokatlan az érzés. Elég hamar beszívta a bőröm, nem tocsogott utána az olajtól. Kellemes kis olaj, hidratál, ápol. Praktikus a pipettás kiszerelés, használata gyors, egyszerű. Az ára is oké, könnyen beszerezhető. Jók az összetevők is, kivéve a parfümöt...Az illata ugyanis nekem nagyon sok, nem tudom megszokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 1.

Lanie

2016. október 19.

Rettenetesen féltem, biztos eltömíti a pórusaimat, nem fog rendesen beszívódni, csak tocsog majd az arcom az olajtól.. és NEM! Alaposan belemasszírozom az arcomba és nem kapok mást csak egységes, puha fantasztikus bőrt. Nagyon ajánlom mindenkinek egy kipróbálásra, hiszen ilyen ár tényleg nem vág senkit sem hanyatt majd akkor sem ha valamilyen oknál fogva nem válik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!