Balea

Ár:   700 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nius, Módosítva: 2014. június 27.

Kategória:   Hajformázók
Bőrtípus:   Száraz

Panthenollal segít megőrizni a haj puhaságát és természetes fényét és tartást ad a frizurának.

BaNK

2019. január 23.

Hajlakk helyett használom száraz hajra - arra tökéletes. Nagyon tartós, nem nehezítí el a hajam ( megfelelő mennyiséget fújva-nem túl sokat)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 23.

szaboszilvia28

2018. december 3.

Kicsit ragacsos ha többet viszek fel mint kellene, de egyébként szerintem jobb mint a hajlakkok úgy általában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

kovacskat56

Korcsoport: >54
2018. október 29.

Száraz hajra használom tartást ad a hajnak, hajlakk helyett tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 29.

Száraz hajra használom tartást ad a hajnak, hajlakk helyett tökéletes!

Andy88

2018. október 26.

Sajnos hosszú, vékonyszálú és tartás nélküli hajam van, puha és selymes... pont ezért egy olyan terméket kerestem, ami tartást, volument ad neki. Nekem nem igazán vált be, mert összetapasztotta a tincseimet, és még nehezebben tudtam kifésülni. Maradok a hajlakknál, de azért elfogyasztom ezt a flakont is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Ancsyi

2018. július 24.

Már kb a harmadik flakonnal használom a terméket. Imádom. Főként vizes hajra használom. Általában ezzel befújom, majd befonom és mikor szétszedem nagyon szép hullámos az eredmény és tartós. De a babahajak kordában tartásában is sokat segít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 24.

lha

2018. július 9.

Na, ez nekem világbajnok! Olcsó, nem ragacsos, nem nehéz, nem büdös, ugyanakkor tartós, erős egész nap. Mióta megtaláltam 4 éve nem használok semmi más lakkot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

AmandaAnonymus

2018. június 9.

Göndör hajra használom nedves hajra. Szilikonmentes alternatívának nem rossz, de az alkohol miatt szárítja és kimerevíti a tincseket, illetve kicsit csípi a frissen mosott fejbőrt. Az ára miatt szimpatikus. A tartása sajnos nem annyira tartós, főleg párás időben, szóval inkább olyan napokon használom, mikor nem fontos a tökéletes frizura, vagy épp előtte hennáztam a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Moony

2018. február 28.

Nagyon szeretem, tökéletes és környezetbarátabb alternatívája a hagyományos hajlakkoknak. Sokféleképp használom, legtöbbször hajtőre törülközőszáraz hajra, majd szárítás. Szépen megemeli a töveket, nem zsírosít, igazán dús frizurát eredményez. Száraz hajon is működik, nem tapasztja össze a szálakat, nekem egész nap tart vele még a besütött, loknis frizura is. Állandó darabja a fürdőszobának :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Diaaa

2018. február 9.

megúntam a hajlakkokat mert nem találtam olyat amitől ne nézne ki zsírosnak és ragacsosnak a hajam...megvettem ezt és bevált , tartást ad anélkül, hogy összetapasztaná a hajam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Axyka04

2017. október 9.

Vizes hajra használom, csak és kizárólag a hajtőre. Nem kell túlzásba esni vele és akkor el lehet érni a kívánt hatást. Az illata lehetne kellemesebb, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Vitaminok: Panthenol