Balea

Ár:   €0.90   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2016. március 8.

Ár:   €0.90
Kategória:   Hajformázók

Extra erős tartást kölcsönöz a frizurának egész napon át.

Nem ragad, könnyen kifésülhető, nem szárítja a hajat.

Vikis89

2020. január 28.

Régebben ez volt a tuti hajlakkom. Simán kifésültem a sötét hajamból úgy, hogy nem fehéredett ki. Aztán utána változtatták valamit a jól bevált összetevőkön és a kedvencből utált lett. Kifehéredett fésüléskor, más lett az illata és kesernyés ízt hagyott maga után, ha belélegeztem. Ma találtam a DM-ben olyat, amire azt írták, hogy a régi kedvelt illattal adják. Így megvettem. Kíváncsi vagyok, hogy újra jó lesz-e.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

Nikolett05

2019. június 26.

Jöttem felpontozni. Számomra tökéletes. Viszonylag értelmes összetevők a többihez képest. Nincs túlgondolva, túltolva. Én csak a babahajaimra használom, nem várok tőle szupersztáros hajkoronát. A jól bevált mindig eztveszem termékeim között szerepel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Anita97

2018. június 25.

Ragacsos/zsíros kinézetű lesz tole a haj, és semmit nem tart, az illata is erős viszont fesülhető. Ennyi pénzért nem vártam csodát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

Szonya

2016. november 6.

Visszajöttem lepontozni. Sajnos néhány alkalom használat után nagyon megutáltam, borzalmas porlasztója van, bárhogy forgatom, a hátamon és a nyakamon /vállamon landol az egész, vagy épp a levegőbe fújok. Talán én fogtam ki hibás példányt, de ez így kuka.

Érdekes, hogy a mini kiszerelés is fent van, és arra nagyon pozitív vélemények jöttek, erre pedig nem. :) Szóval úgy döntöttem ide jövök felpontozni. Eddig nagyon elégedett vagyok a termékkel. Napi szinten lakkozom a hajam, turbó hatást nem várok el tőle, csak rugalmas tartást, és ezt teljesíti. Az én fejemen nem ragad, könnyen kifésülhető. Ha továbbra is így muzsikál, akkor végleg lecserélem a Wellaflex-et.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 6.

KatalinS

2016. augusztus 4.

Az én hajam vékonyszálú, de dús. Nekem inkább összeragad tőle a hajam. Próbáltam távolabbról ráfújni, így-úgy, nekem nem jött be ez a hajlakk egyáltalán. Talán farsangra majd elhasználom ;) Ha valakinek persze atom tartás kell, arra megfelel abszolút. Szóval nem a termékkel van gond, hanem az én hajamra túl erős ezért adom a 3*, mert az ára viszont kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

falsestuff

2016. május 11.

guilty pleasure

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 11.

guilty pleasure

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
im

2016. február 23.

Pozitívum:
- az ára
- jó tartást ad a hajnak

Negatívumok:
- szemernyit sem teszi dúsabbá a hajam, pedig a Volume Effectből az ellenkezőjére következtetnék...
- a termékleírásban olvasható ígéretekből semmit sem tart be: ragacsossá, nehezen kifésülhetővé teszi a hajam, és szárít is, olyannyira, hogy ha ezt használom, egy-két nappal ki is tolódik a hajmosás, ami lehetne pozitívum, de ilyen áron köszönöm, inkább nem.

Összességében: sokat kísérleteztem már Balea hajlakkokkal, de sosem voltam maximálisan elégedett egyikkel sem. Mivel nem használok hajlakkot napi szinten, inkább csak akkor, ha göndörítem a hajam, azt hiszem, nem fogom többet kidobni a pénzem ilyesmire, mert ha nem használ, akkor a pár száz forint is sok érte. Inkább veszek egy Elnettet, nálam úgyis sokáig tartana, és akkor az sem olyan drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

Pozitívum:
- az ára