Balea

Ár:   479 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. március 29.

Kategória:   Hajformázók

Extra erős, 24 órás tartást ad. Vitaminokkal táplálja a hajat, melytől megőrzi természetes fényét és puhaságát.

Kiszerelés: 250 ml

Csillagpor123

2017. január 23.

Vigyázni kell a kinyomásnál vele, mert egy egész családnak elegendő mennyiséget lehet kinyomni egy pumpálásra :)
Számomra nem volt egy nagy durranás, könnyen zsírossá tette a hajam. Tartást nagyon nem adott. Ma azért kellett kidobnom, mert nem jött ki belőle semmi, pedig éreztem, hogy még nagyon sok van benne. Nem emlékszem rá, hogy leejtettem volna. Ilyen mással is történt?
Azóta megvettem a Kallos hajtőemelőt aminek sokkal jobban lehet szabályozni az adagolóját és lehet, csak hajtőre is fújni, az adagolójának köszönhetően. Jelenleg ezerszer jobbnak érzem őt, bár csakis fodrászkellékesnél található meg. Még használom egy darabig, hogy lássam mit tud, mire írok róla véleményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Eira

2016. április 27.

1 hete használom, napi szinten a babahajak fixálására. Mivel a hajlakkot nem nagyon szeretem így mindenképp egy hajhabot szerettem volna beszerezni. Nem csalódtam benne. Pénztárcabarát.
-1 csillag az adagolója miatt, ugyanis nagyon sok jön ki belőle, nehéz eltalálni a tökéletes mennyiséget, de ettől függetlenül szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

Vichy

2015. május 27.

Teljesen új "trendi" csomagolást kapott, de ha jól néztem az összetevői ugyanazok maradtak. A piros Taft hajhab-ot váltottam erre, és bár még mindig az a csúcs nálam, jó kis termék ez a Balea is. Megfelelően dúsít, az illata pedig mennyei, kár hogy két percnél tovább nem érződik a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

Luca33

2014. március 2.
Kicsi kiszerelésben vettem meg. Nekem valahogy nehéz az adagolása: túl sok jön ki egyszerre. A múltkor véletlenül leejtettem, és azonnal letörött az egész műanyagfej. Még használható ha visszaillesztem az adagolófejet. Hamarabb zsírosodik a hajam, ráadásul hajápolómmal nem kompatibilis. Kicsit megemeli a hajtövet, de másnapra már semmi hatása. Nekem nem vált be, erős hármas.

2014. március 29.
Korpásítja a fejbőrömet, és még mindig elég csekély a tartása, a türelmem is elfogyott. Mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

2014. március 2.

katica22

2014. február 18.

Számomra csak egy egyszerű hajhab, semmi extrával.... Szeretem a Balea termékeket, de semmi volumennövelő hatása nincsen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

bvlgari001

2013. december 31.

Nagyon jo az illata, nekem dusit is picit, bar nem latvanyos, csak en erzem. Nem draga, sokaig eleg. Anyukam is teljesen elegedett, szereti. Mast nem is hasznalunk! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

senskin

2013. december 27.

Jó ez a hajhab. A vékonyszálú zsírosodásra hajlamos hajra meg a legjobb. A Toni&Guy -t cseréltem erre, mert az valami méregdrága iszonyat volt. Szóval, árban is kedvező és nem zsírosít mint más többi, amit eddig próbáltam. Bár még keresgélek, mert azért ez sem dúsít túlságosan...

A got 2 be új spray habja sokkal, de sokkal jobb, úgyhogy lecseréltem...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 27.

A got 2 be új spray habja sokkal, de sokkal jobb, úgyhogy lecseréltem...:)

gyorgyee84

2013. december 12.

Nem vékony szálú a hajam, de szüksége van a volumenre:) Tökéletesen teljesített, meg vagyok elégedve. Taftot használtam éveken keresztül, erre váltottam, de nem bántam meg. Nem ragad, nem nehezíti el a frizkómat, illata nekem semleges, nem erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 12.

j.szintuska

2013. november 30.

Tökéletesen dúsítja a hajamat anélkül h összeragadna vagy elnehezülne. A hatása nálam nem 24óra hanem addig tart míg meg nem mosom:) egyértelmű h csodaszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 30.

memyselfandi

2013. október 23.

Ezer éve használom ezt a lila Baleás hajhabot. Igaz, csak a frufrumra, de ez vált be a legjobban. A drágábbak között sem találtam jobbat, egyáltalán nem. A többi Baleás közül pedig nekem ez adja a legjobb tartást, nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 23.

Vitaminok: Panthenol