Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2019. január 21.

Kategória:   Fürdőtermékek

Tengeri sót és jojobaolajat tartalmazó fürdősó, szilva és vanília illattal. Vegán.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Zsan31

2020. február 18.

Számomra semmi extra élményt nem nyújtott. Vanília volt inkább az illata mint szilva, pedig azt gondoltam egy jó kis meleg szilvás teában merülhetek majd el...de sajnos nem. Nagyon ritkán használok egy egész tasakot el a fürdősókból, 2 vagy 3 alkalomra szoktam őket elosztani. Ebből is jutott két fürdésre, így rózsaszín vizecskét kaptam. Nem szárított és nem viszkettem tőle utána. Egynek elment, de nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

Tvylvis

2019. február 2.

Csatlakozom Szeligerhez, egynek elment. Az illatban én mondjuk felfedeztem egy kis szilvakompótot, de így is eléggé művi. Nem irritál, kifejezetten nem szárít, de azért jól esik utána a testápoló. Most, hogy a véleményt írom, kedvem támadt egy jó kis házi, fahéjas szilvakompóthoz :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 2.

szeliger

2019. január 17.

A sötét rózsaszín kristályok feloldódva piros színű vizet eredményeznek. Az illat töményen jó édes, az oldódással sokat veszít az intenzitásából. Sem nem szilvás, sem nem vaníliás, valami édeskés művi illat lesz belőle. Kicsi fehér hab is képződik a víz tetején, de ez kevés ahhoz, hogy a fürdővíz kihűlését lassítsa.
Egy teteseptes fürdőhabhoz képest igencsak gyengécske, egynek elment, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 17.

csemezb

2018. december 20.

Ma futottam vele össze a dm-ben, rögtön ez a "warm and cozy" név fogott meg. Az illatából én inkább a vaníliát éreztem ki, de azért a szilvát is egy kicsit. Az ára teljesen barátságos. Rögtön ki is próbáltam, nagyon jó kis piros színe van, kellemes illata van, maga a mennyiség, szerintem egy fürdéshez bőven elég. Jó kis hangulatot adott a fürdésnek. Így karácsony környékén nagyon hangulatos :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 20.

Tisztítószerek: Sodium Methyl Oleoyl Taurate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance