Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 22.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kókusz illatú gyengéd frissítő spray arcra és testre.

schnau.adelle

2019. július 26.

Nyárra kötelező darab, mac fix + helyett vettem, gondoltam jó lehet olcsóbb alternatívának, eddig jól szuperál, kellemesen hűsít, lehet rá sminkelni is. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 26.

brigi50c

2019. július 19.

Nemcsak nekem jön be, de a munkatársaim és a főnim is mindig mondogatják, hogy milyen jó illat van, ha ráfújkálom az arcomra. :D Arra a célra vettem, hogy a sminkemre rá tudjam fújni, ha nagyon megül a púder/alapozó a fejemen nap közben, és bár nem tudom, használ-e bármit is erre, de nagyon kellemes maga a permet és az illat is. Emellett még borotvált lábakra ápolásként alkalmas, kellemes hidratált érzést ad, de nem olyan zsíros, mint egy testápoló, amit pont emiatt csak nagyon ritkán használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

Babooca

2019. július 1.

Nemrég beszereztem, fel is tankoltam belőle mert nem volt az illatmentes változat, de sajnos nem lesz kedvenc. Van egy furcsa mellékillata, ami nem akar enyhülni. Eleinte tényleg finom kókuszos, kár hogy hamar átalakul. Kicsit csalódtam, mert a fújókája ugyanúgy köpköd, mint a rózsás verziónál, az illat nem tökéletes és sajnos rajtam hagy egy kissé zsíros réteget, ami a melegben fullasztóvá válik. Nem ajánlom, főleg nem arcra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

despina

2018. november 11.

Azt hittem, jó lesz, de rosszul vagyok a szagától ami szerintem fájóan mű, plusz hagy egy ragadós réteget az arcomon és mintha még szárítana is. Nyáron vettem és főleg akkor próbáltam használgatni, de minden porcikám tiltakozik ellene.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

Clementine

2018. augusztus 18.

Edzés közben mindig ezt használom. Az illata nagyon finom, bár nem annyira kókuszos mint amennyire számítottam rá. Arcra nem fújom, mert nem teljesen átlátszó a folyadék és van amikor nagy cseppekben jön belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Pdori888

2018. augusztus 2.

Isteni kókuszos illata van. Kókusz imádóknak kötelező darab. :) Kellően frissít, hűsít. Minden nap használom a táskámban mindig ott a helye a nyári meleg napokon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Nymphea

2018. július 24.

Nagyon jó érzés használni, ám picit krémesen zsíros folyadékot spriccel ki a fej, és sajnos az arcomra és nyakamra használva, félreérthetetlenül ennek a terméknek köszönhetően (más nem változott az arcápolási rutinomban) nagy, gyulladt, kitisztíthatatlan pattanások jelentek meg szerte ezeken a területeken, így már nem merem használni. :(
Illatra isteni, és szuperül hűsít amúgy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

Illatra isteni, és szuperül hűsít amúgy.

Svetlana

2018. július 7.

Finom illatú, kókuszos, frissítő hatású víz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

Finom illatú, kókuszos, frissítő hatású víz.

Kamforka

2018. július 6.

Nagyon finom illatú, nem ragad, nyárra tökéletes nekem napközbenre fújkálni :)
Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 6.

Nagyon finom illatú, nem ragad, nyárra tökéletes nekem napközbenre fújkálni :)
Ajánlom mindenkinek.

Spvirgi

2018. július 2.

Jól oszlik el a bőrön ez a fincsi kókuszos illatú frissítő víz. Egész sokáig érezni az illatát. Nem okozott semmi irritációt a bőrömön! Szuper! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol