Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. december 27.

Kategória:   Testápolók

Gyümölcsös, édes illata a fehér virágok és acai bogyó varázslatos elegyéből fakad, a könnyű testápoló gyorsan beszívódik, értékes összetevői pedig gazdagon hidratálják a bőrt.

PinkAlien

2018. március 14.

Szerettem nagyon, igazi virágillata volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Szerettem nagyon, igazi virágillata volt.

JuditSz

2016. június 29.

Ritkán használom, ezért már régóta megvan, nem ragad, beszívódik viszonylag hamar és nagyon finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

csibike100

2016. április 7.

Jól hidratál, finom az illata és az ára is nagyon jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 7.

Jól hidratál, finom az illata és az ára is nagyon jó. :)

tátombák

2016. február 26.

Kaptam, az előző gazdája is kapta, de nem használta. Első Balea testápolóm, tetszik a kiszerelése, a végét is biztos könnyen ki tudom szedni belőle. Fura, mert akárhányszor megszagolom, mindig mást érzek, vagy tetszik, vagy nem. A tubusban kellemes, de amikor szétterítem a bőrömön, nekem nagyon púderes, néni illatú. Viszont ha bekentem magam, olyan kellemes illat terjeng körülöttem, amit imádok. Ki érti ezt?
Amúgy könnyen beszívódik, télire elég nekem ennyi. Adok neki egy jó 4est, mert nekem olyan is-is, de mégis felfelé billen a mérleg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 26.

Adél Zsanna

2015. szeptember 29.

Tavasszal akciósan jutottam hozzá 399 Ft-ért!
Ez megint az a kategória mint a nyári tropical sunshine is, hogy imádom az állagát, a hatását, az illatát... az egészet és limitált és csak egyet vettem...! :(
5* de ejnye-bejnye a DM-nek, hogy a legjobb testápolóik limitáltak...!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

Tavasszal akciósan jutottam hozzá 399 Ft-ért!
5* de ejnye-bejnye a DM-nek, hogy a legjobb testápolóik limitáltak...!

blilla91

2015. július 3.

Ajándékba kaptam. Nem rossz, de hanyatt se dobtam magam tőle. Most így nyáron pont jó, könnyed, gyorsan felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet sem, épp eléggé hidratál. Az illata jó-jó, de nagyon tömény, lehetne valamivel könnyedebb ez is, mert így csak a lábszáramon bírom elviselni. A hidratálása amúgy télen édeskevés lenne, de így nyáron teljesen oké. Bár ezt ha jól rémlik pont téli kiadás volt, nem is értem... Újra nem venném a nagyon tömény illat miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

Zaynab

2015. március 31.

Én is 400 Ft-ért vettem és az utolsót hoztam el a teréz körúti dm-ből.
Nagyon intenzív az illata.
Valóban mosópor szaga van és nagyon erős ez az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 31.

Én is 400 Ft-ért vettem és az utolsót hoztam el a teréz körúti dm-ből.
Nagyon intenzív az illata.
Valóban mosópor szaga van és nagyon erős ez az illat.

kalmaniki

2015. március 17.

400 Ft-ért vettem a Dm pénztárnál. Isteni illata van, amit sokáig lehet érezni a bőrön. Eléggé folyós állagú, gyorsan beszívódik, közepesen hidratál. Csodaszép a csomagolása. Szeretem használni, már csak az illata miatt is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

littlelady

2015. március 17.

Ma vettem akcioban,es nagyon meg vagyok vele elegedve! Oszinten szolva a csomagolas csabitott el,de nem kellett csalodnom :)) gyorsan beszivodik,hidratal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

kerka

2015. február 12.

Nagyon jó az illata, hamar beszívódik, könnyű krém csak a csomagolása nem túl praktikus

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 12.

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak