Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorina951, Módosítva: 2018. június 16.

Kategória:   Testápolás

Élvezd a ragyogó csillogást a Balea Golden Shine testpermettel! A csábító illat életre kelti az érzékeket. Kellemes hűsítő hatású.

Kiméletességét bőrgyógyászati tesztek bizonyítják.

knoncs

2019. június 9.

Igazi nyári, gyümölcsös, frissítő illat, megspékelve ezzel a gyönyörű bronzos ragyogással.
Fillérekbe került, és ahhoz képest egy tökéletes végeredményt produkál. Nem ragad, és nem hagy foltot a ruháimon sem, viszont egy enyhe, szolid napcsókolta, csillogó bőrszínt kapunk.
Összehasonlítva ezt jó pár több ezer forintos bronzolajjal tökéletesen megállja a helyét. Nálam újravevős! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 9.

Bettiikeee

2019. május 28.

Nagyon szerettem, bulizni hasznaltam nyaranta :) szepen csillogott a barna boron es az illata is finom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Bflora98

2019. május 21.

Nagyon finom az illata és szépen csillog a bőrön!:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Nagyon finom az illata és szépen csillog a bőrön!:)

arcoiris

2019. május 10.

Az illata finom-de nagyon gyenge, a permet nálam sem működik- mindig kézzel kell elkenni, és nem tapasztaltam wao-hatást. Ár -érték arányban jó. ( Nem tudok elmenni a kérdés mellett-a benne lévő csillámok nem környezetkárosítóak-e. Azt látom hogy nem mikroműanyagok, de a Calcium Aluminum Borosilicate-vajon mennyire káros az élővilágra/élővizekre?)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

butterfly99

2019. március 27.

Az illata nagyon tetszik, viszont engem kicsit zavar a sok csillám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

Az illata nagyon tetszik, viszont engem kicsit zavar a sok csillám.

evelinsz

2019. március 21.

Nagyon jó, finom nyári illata van, szépen csillámos, imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

Nagyon jó, finom nyári illata van, szépen csillámos, imádom! :)

knikol

2018. augusztus 1.

Nagyon nagyon szeretem! Finom illata van es szepen csillamlik a boron, foleg napon latszik jol. Annyi, hogy a pumpa nem szorja szet rendesen a termeket, szóval kicsit szet kell kenni a boron hasznalat utan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

fannib1

2018. július 19.

Tavaly vásároltam, nem tudom, hogy árulják-e még, de nekem nagyon bevált. Jó illatú, szép csillámok vannak benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Brbgi

2018. július 18.

A Balea-tól az egyik kedvencem. Nagyon jó az illata és annyira szépen csillog a bőrön. Szerintem aki szereti a csillámos dolgokat vagy a highlightereket, azoknak ez a csillámos test spray egy teli találat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

kingh

2018. július 18.

Nyáron, nyaraláskor....egyértelmű! :) Nagyon szépen mutat a napbarnított bőrön...és az illata is kellemes édeskés-barackos. A csillámokat kicsit el kell oszlatni, mert koncentráltan fújja, de ezen kívül szuper, imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal