Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorina951, Módosítva: 2018. június 16.

Kategória:   Testápolás

Élvezd a ragyogó csillogást a Balea Golden Shine testpermettel! A csábító illat életre kelti az érzékeket. Kellemes hűsítő hatású.

Kiméletességét bőrgyógyászati tesztek bizonyítják.

Bzselyke

2016. május 12.

Én megvettem ezt is és a csillámos krémet is. A krém egy fokkal jobban bevált, de ez is nagyon jó kiegészítő lesz nyáron... :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

hanna

2015. július 26.

Szuper kis termék. Finom az illata sajnos csak 5 másodpercig érződik és tartós szép csillámok maradnak a bőrön. Akire csak fújtam belőle rögtön venni akart. Mivel nem vagyok egy csillámkisasszony nem tudom a többi termék mit tud, az én szuperérzékeny bőrömet nem bàntotta a csillámokat jó volt nézni igazi móka kicsiknek és nagyoknak. Szuper termék szuper áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 26.

vivuss87

2015. július 18.

Én is minden évben megveszem a Balea csillámos limitált dolgait. Mikor megláttam, egyből meg is vettem. Brutál csillogós, csak úgy vonzza a csillampónik tétova tekintetét a polcon. Az illata szerintem leginkább a sárgabarackra hasonlít, na nem ám kérem a nagyi kertjében termőre, hanem arra az igazi mű sárgabarackra, ami amugy nekem tetszik, viszont nem tartós. Hűsít? Hm.. Esetleg addig, amig pár másodperc alatt meg nem szárad a bőrön. Hidratáló hatása szerintem nincs. De számít ez mikor olyan szépen csillog? Tényleg csak szolidan, szinte beleolvad a bőr színébe, már már természetes hatást keltve :) na jó, kb annyira természetes mint Edward Cullen a napfényben. Tényleg nem feltűnő, bátran megveheti olyan is aki nem csillámfüggő. De, csak engem zavar hogy olyan brutális alkohol szagot hagy maga után, hogy a gyors fújka után menekülnöm kell a fürdőből.. Ezt nagyon sajnálom, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

horkaborka

2015. június 28.

utolsó termék volt...mióta megvettem folyamatosan használom:) annyira szépek a csillámok, szolid mégis feltűnő (esküszöm :D )
főleg ha lebarnulok majd milyen lesz:)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 28.

főleg ha lebarnulok majd milyen lesz:)))

Zizjuu

2015. június 16.

Ma vettem meg ez volt az utolsó darab a polcon! Nagyon jól frissít! Illata nem túl tartós ami szerintem nem baj, hiszen nem parfüm de amúgy kellemes nekem gyümölcsös beütése van nem bántam meg hogy megvettem már első használatnál éreztem hogy jó lesz, nem ragacsos beszívódik hamar. Csillámokat imádom benne nem feltűnő de engem még is észrevettek hogy csillog a bőröm :) Nyárra tökéletes a barna bőrön jól mutat!! 5 csillag repül neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

csillu

2015. június 11.

Az üvegben durván csillogós, de kifújva a bőrre már sokkal szolidabb. Azzal egyet értek az egyik előttem hozzászólóval, hogy barna bőrön ütős, gyönyörűen mutatnak az arany csillámok. Az illata nagyon kellemes, igaz, nem túl tartós. A hidratáló hatása sem túl jelentős, viszont valóban hűsít és nagyon friss érzés használat után. Egyszóval egy igen kellemes nyári termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 11.

kvitta.girl

2015. május 29.

990 ft-ot sokalltam érte első nekifutásra, de eszembe jutott a napsütés, homokos part és valahogy még is megvettem :) Tényleg nem olyan durván csillámos, az üveg túloz erősen, bőrre fújva pont annyi csillogás jut amennyi kell.
Nagyon jól hűsít is, és igazán finom zöldalma illata van.
Jobb mint amire számítottam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

Nagyon jól hűsít is, és igazán finom zöldalma illata van.
Jobb mint amire számítottam :)

Kitti-91

2015. május 29.

Nagyon szépen csillámló kis testpermet! A dobozban túl sárga aranynak és nagyon töménynek tűnik làtszólag egy 5éves kislànyra nem fújnék ilyet! de felfújva pont tökéletes nem sok és nem kevés! Minden évben megveszem a Balea limitált csillámos testápolóit mert sokkal intenzívebben csillog pl a dove csillamos testápolójánál! Ez nyilván nem hidratál bár szerintem a testapoló sem annyira.. inkább a csillogás a lényeg viszont ennek nincs is olyan erőteljes illata erre szerintem nem lehet úgy ráunni! kellemes finom illatú ez a kis bodyspray! :) Nekem egyenlőre jobban tetszik mint a testápoló jobb ez a kiszerelés nem kell vele pancsolni... Egyetlen hátránya hogy talán egy nagyon minimálisan kevésbé tartósabb a testápolónál ...De ha elfogy ettől függetlenül újra venném! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

silvike

2015. május 21.

Aprilis vegen vettem meg, ha szoknyaban vagy rovidnaciban vagyok, mindig befujom vele a labaim, szepen csillog es jo illata van. Tartos, a ruhakat viszont nem fogja ossze. Viszont szerintem csak barna boron mutat szepen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal