Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Vitamin koktéllal. 24 órán keresztül hidratálja a bőrt.

kati7891

2016. április 10.

Olcsó hidratáló krémet kerestem, és hát landolt a kosárkámban. Szép a csomagolása, de a termék állaga kicsit furcsa. Talán olyan mint a kicsit keményebb állagú pudingra hasonlít. :D De beszívja a bőröm, viszont kevés ideig éreztem a hidratálását. Sajnos csalódás, és nem vettem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

K.Klaudia

2014. október 1.

A kókuszosság miatt vettem meg és azt hittem jó lesz. De nem, nem az.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

A kókuszosság miatt vettem meg és azt hittem jó lesz. De nem, nem az.

Kiscsillag5

2013. június 30.

Szeretem. Jó kis krém. Egész jó az összetevőlista, nem irritál, jól hidratál, nem hagy zsíros érzetet és az illatát is szeretem. Ja, egyébként kicsit megváltozott az összetevőlista vége. Most így néz ki: Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional

Begépelem ide a leírását, hátha érdekel valakit:
A C- és E-vitamint valamint B5-provitamint tartalmazó vitamin koktél hidratálja és védi a bőrt. A C- és E-vitamin segítenek a szabad gyököket semlegesíteni. A B5-provitamin hozzájárul a bőr megfelelő hidratáltságának fenntartásában. A különleges vitaminok és a kókusz lágy illata gondoskodik a a friss kisugárzásról. Tökéletes a fiatal arcbőr ápolására. A speciális hatóanyagoknak köszönhetően 24 órán át tartó nedvességgel látja el bőrét éjjel és nappal egyaránt. A gyorsan beszívódó hatásának köszönhetően ideális sminkelés előtti használatra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

Begépelem ide a leírását, hátha érdekel valakit:

Durcimokus

2013. április 22.

én nagyon szeretem!!!!! ez a hatás ;)
napokig nem kenem és babapopó puha az arcom így is:)) (ezt nem én mondtam.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 22.

én nagyon szeretem!!!!! ez a hatás ;)
napokig nem kenem és babapopó puha az arcom így is:)) (ezt nem én mondtam.:)

marinababa92

2013. április 8.

mattít és hidratál,kellemes púder illata van,bőrbarátnak éreztem,kellemes viselet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

Manó93

2013. február 9.

Kombinált bőröm van, aminek a kezelését úgy oldom meg, hogy a zsíros részekre zsíros bőrre való krémet kenek, a többire pedig sima hidratáló krémet. A zöld zsíros bőrre való Balea-s arckrém nagyon bevált nekem, ezért vettem a másik típusnak ezt. Ezzel már nem vagyok olyan elégedett. Kicsit zsírosítja a bőröm (olyan részeit, ahol eddig száraz volt) és eltömítheti a pórusokat, mert kis mitesszerek, pattanások jöttek ki ott, ahol ezzel kenem. Nem feltűnő, de azért mégis. Tehát nekem kicsit túl zsíros a krém, de lehet, hogy nagyon száraz bőrre megfelelő és nekem kellett volna inkább normál bőrre valót vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

nyüsszentyű

2013. január 24.

Nagyon szeretem használni, a picit zsíros bőrömnek nyárra túl sok, de ilyenkor tökéletes! Hamar beszívódik, és sokáig érezhető a finom illata. Nem tömíti el a pórusokat, pont annyira tömény, amennyire kell. Nálam 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

jujo

2012. november 12.

kipróbáltam, kicsit ragad, de mire felébredtem a délutáni alvásból, remekül felszívódott. tényleg hidratál. szerintem nincs kókusz illata, de ez nem negatív, kellemes az állaga és az illata is. télre jó lesz, tavaszra biztosan egy könnyebb krémet választok.

most már annyira megszokta a bőröm, hogy nem is ragad, rögtön krémezés után gyorsan beszívódik, nem leszek tőle pattanásos és egyéb nyalánkságok sem alakultak ki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 12.

theodora19

2012. június 9.

Pár hete vettem, az illatába egyből beleszerettem (kókuszos). Vegyes a bőröm, a pattanásokkal évekig küzdöttem, de ez a krém szépen hidratál, és a pattanások sem jelentek meg. Bízom benne, hogy a vitaminkoktél segít :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 9.

Lillacc

2012. május 18.

Kb. fél éve használom, amikor vettem még csak 4-500 ft körül mozgott az ára, mára már 7-8száz forintért látom a dm polcain. Annyiért már rablás egy balea krém szerintem ...
Nem teljesít rosszul, este szoktam használni, mert nagyon nehezen szívódik fel és enyhén ragacsos érzést hagy maga után. Reggelre viszont, sima, bársonyos tapintású lesz tőle az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol