Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Esther M., Módosítva: 2014. augusztus 6.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

A citrom, a krém és a vanília illatai keverednek benne. Tartósan hidratálja a bőrt.

Kiszerelés: 400 ml

milli48

2015. január 29.

Nagyon szerettem az illatát. :) Kár hogy már nem gyártják. Viszont van még egy kis aranytartalékom belőle. Nem is fogom elhasználni már, mert így legalább beleszagolgathatok néha néha. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

rencike666

2014. december 31.

Miért kell a jó cuccokat megszüntetni? Annyira nagyon szerettem hogy az nem igaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 31.

toth kata

2014. augusztus 23.

Nekem a Sweet Wonderland nevű csokis illatú van meg. Kb egy éve vettem,azóta főként porfogónak használom,mert kicsit folyós,nem hidratál olyan jól.Az illata megtetszett az elején,mára már csak megtűröm valahogy amíg el nem fogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

bellehercegno

2014. február 13.

Látom,másnak is hiányzik,nemcsak én siratom meg :((( Azóta is mindig megnézem a DM-ben,de most már a tégelyest sem látni...hát nagyon sajnálom,mert isteni volt és tökéletesen hidratált :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 13.

csokikrém

2014. február 11.

Imádtam az illatát, a tusfürdőjével együtt vettem meg anno. A hidratálásával elégedett voltam, hozzáteszem a bőröm nem az a száraz kategória. Nem szeretem, ha zsíros érzet marad a bőrömön, ez a krém hamar beszívódott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 11.

csalogany18

2014. január 4.

Szerintem már nem lehet kapni, de azért leírom, hogy mennyei illata volt. ;(, klasszul hidratált, én függő voltam. :D A tégelyes verziója nincs ennyire jó, és árban is borsosabb...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

Tyuki

2013. november 28.

Imádtam! Most a tégelyes változatot szereztem be (hála az égnek, hogy még kapható valami ebből a mennyei illatból!) és az, nyilván a sűrűbb állag miatt is, jobban hidratál. Így csak négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

incifinci28

2013. október 14.

csak az illata miatt vettem meg, nem is vártam tőle nagy hidratálást, ezért veszek le 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

Yubiri

2013. augusztus 20.

Az illata miatt vettem meg, elég intenzív volt, citromos-édes süti volt. Különösebben használat során sem az illatával, sem a hidratáló hatásával nem voltam túlzottan elégedett, így - ha lehetne kapni - akkor sem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

liv17

2013. július 24.

Jó illata van, nem túl erős, viszont a hidratálása nem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

Jó illata van, nem túl erős, viszont a hidratálása nem tökéletes.

Vitaminok: Panthenol

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.