Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Timiea, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Tusfürdők

Merülj el a Balea Young varázslatos álomvilágába a citrom és a krémes vanília érzéki illatkompozíciójával. A gyengéd összetevők hidratálják, tisztítják és selymessé varázsolják a bőrt.

stefiorsi

2019. június 9.

Mindig baleás tusfürdőt veszek. Szuper áron kaphatóak. Ez lànyaim kedvenc tusfürdője. Nekem az illata nagyon édes, de én nem ezt az illatvilàgot szeretem. De azërt 5 csillag, mert az illata tartós nagyon

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 9.

zagyvanetti

2017. február 6.

úúú ezt már majdnem elfelejtettem!! IMÁÁDTAAM!!! én is örülnék, ha tudná valaki, hogy gyártják-e még :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

CzFru

2017. január 23.

Ez volt az a tusfürdő, amitől az egész családom undorodott..de én neeem :D Oda vissza voltam érte, ezért az émelyítően édeskés, gyermeteg illatért. Jól tisztított, de az igazi durranás az illata volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

romsicsbori

2016. november 10.

Nagyon szerettem az illatát, de sajnos nem volt valami tartós. Zuhanyzás után legszívesebben megettem volna a karomat, de két óra elteltével elillant a citromos túrókrém illat. A bőrömet nagyon szárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Dorika007

2016. április 25.

Nagyon jó volt, hiányzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

Nagyon jó volt, hiányzik.

mnikc

Imádtam az illatat de sajnos nekem szaritotta a borom :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 14.

Imádtam az illatat de sajnos nekem szaritotta a borom :/

barbyka01

2016. február 14.

Nemrég fedeztem fel, hogy ismét lehet kapni nagy kiszerelésben, csak másabb a csomagolása (tubusos, kinyomós). Imádom az illatát, nagyon édes, isteni!! Tuti betárazok majd belőle, mert sanszos, hogy limitált a kiadás. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

redakkrisztinaa

2016. február 14.

Csomagban kaptam egy fürdőbombával és testápolóval. Imádtam az illatát .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 14.

Csomagban kaptam egy fürdőbombával és testápolóval. Imádtam az illatát .

Tearsong

2016. január 18.

Imádtam az illatát! Kicsit valamilyen citromos túrós édességre emlékeztetett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Imádtam az illatát! Kicsit valamilyen citromos túrós édességre emlékeztetett.

pcksz

2016. január 11.

imádtam az illatát, bár a csomagolása borzalmas volt szerintem. :) nem tudtam betelni vele, és most, hogy újra kapható a dezodora, majdnem el is csábultam újra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.