Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sztike, Módosítva: 2015. november 17.

Kategória:   Dezodorok

A füge és a gránátalma lenyűgöző illatkompozíciója a trópusok frissességét kölcsönzi. A gyengéd, alkoholmentes receptúra megbízható védelmet nyújt az érzékeny bőnrek is a kellemetlen szagok és az izzadás ellen. A világos deonyomok jelentősen csökkennek.

hannika9

2016. március 13.

még régen kaptam egyet anyukámtól és nagyon tetszett az illata. a csomagolása is nagyon szép

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 13.

orsipanka

2014. március 25.

Kellemes nyári illat, de az izzadást nem gátolja eléggé, így csak akkor használom, ha előreláthatólag semmi izzasztó nem fog történni. Az ára jó, nem irritál, nem hagy foltot.

Update: 2-3 hete használom, a többi Balea Young dezodorhoz képest sokkal jobban gátolja az izzadást. Szerintem ez az egyik legjobb Balea illat. Azért sportoláskor maradok a rexonánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 25.

henicore

2013. november 3.

Szerettem amíg tartott.. sokáig megmaradt az illata, és olcsó is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 3.

Szerettem amíg tartott.. sokáig megmaradt az illata, és olcsó is :)

szonja

2013. július 19.

Lefolyik rólam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 19.

Lefolyik rólam. :(

devababa

2013. február 8.

Ajandekba kaptam, nekem illata bevalt. Fiatalos, gyulomcsos-fuges illata tetszett. Nem szoktam nagyon izzadni es lehet nekem ezert valt be. Nem csipett vagy irritalt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 8.

ponydogcat

2012. december 6.

Annyit ér, amennyi az ára, 379.- . Kellemes illat, izzadásgátló hatása nem nagyon van, ezt az egyet elhasználom, újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 6.

angeltear

2012. október 19.

Sajnos egyet kell, hogy értsek az előttem hozzászólókkal. Az izzadásgátló hatása egyenlő a nullával, az illata szörnyen erőszakos és fullasztó, egy pozitívuma, hogy nem irritálja a bőröm. Egyértelmű pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 19.

anna199199

2012. október 13.

Az illata finom. Sok izzadásgátló hatást nem érzékeltem, de hogy őszinte legyek, ennyi pénzért nem is vártam el igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 13.

gerbaud

2012. október 9.

A trópusi gyümölcsös illat az stimmel, de hogy nem füge meg gránátalma, az biztos. Szerencsére nem olyan fullasztó, de hatása az nem nagyon van, pedig elsősorban ezt várnám egy deotól. A bőrömet tényleg nem irritálja, ez az egy stimmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 9.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.