Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2015. december 26.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet nyújt.

Argold

2015. december 26.

Nagyon imádtam, meg lehetett kapni, nyáron valami csodás volt ez az illat!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 26.

Nagyon imádtam, meg lehetett kapni, nyáron valami csodás volt ez az illat!:)

lucintaa

2014. április 22.

Nagyon mennyei illata van, hamar el is fogyott, mert naponta használtam. :) Jól dezodorált is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

Bunny17

2014. április 16.

nagyon jó illata van,sokáig érezni,de annyira nem dezodorál,pedig nem vagyok izzadós fajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

hena

2013. szeptember 12.

Finom és elég intenzív az illata, sokáig is érződik. Az izzadsággátló hatása nem a legjobb, de ettől drágább dezodorok teljesítettek már nálam rosszabbul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Xinezia

2013. február 17.

Mindig meglep, hogy a Balea márka milyen jó termékekkel rendelkezik. Ezzel sincs ez másképp. Igazi nyári illat, teszi a hatását, szóval megérdemli az ötöst!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 17.

Bekzz

2013. február 17.

Jó illata van, de nem érzem a hatását .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

Jó illata van, de nem érzem a hatását .

bagotaizsoltne

2012. november 17.

A dezodoráló hatása nekem nem jó, az illata miatt vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 17.

A dezodoráló hatása nekem nem jó, az illata miatt vettem meg.

cser.bernadett

2012. november 14.

A fura illat mellett (amit csak felkenés után érzel) kb. semmi az izzadásgátló hatása. Gyerekeknek játékszernek tökéletes. Engem nem fogott meg, csak még inkább elbizonytalanított a Balea dezodoráló termékeit illetően...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

missrenny

2012. november 13.

El fogom használni,de tuti nem veszem újra,a hatékonysága sem győzött meg,valamint nekem alig jön a cucc,hiába rázom fel jó alaposan....:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 13.

musztafa

2012. november 12.

Csatlakozom az előttem íróhoz. Nagyon kedvező áron hatékony dezodor, az illata szuper, bár nekem inkább nyáron tetszett jobban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 12.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.