Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yvie, Módosítva: 2015. november 17.

Kategória:   Dezodorok

A csokoládé és narancs illatkompozíciója életre kelti az érzékeket és Párizs hangulatát varázsolja a fürdőszobába. Bonjour, frissesség!

Gyengéd alkoholmentes formula biztos védelmet nyuj a testszag ellen, és alkalmas az érzékeny bőr ápolására. Használatával a látható világos dezodornyomok lényegesen csökkennek.

Martu0508

2018. augusztus 19.

Ezt a deot nagyon utáltam, wc illatosìtònak fùjtuk el a vègèn. Se a hatása, se az illata nem volt jò.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

native

2018. július 3.

Nagyon régen volt meg az utazókiszerelés. Nagyon szerettem az illatát, emiatt a felét a szobámban fújtam el.:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

alexandra95

2016. május 25.

Régen kizárólag csak ezt a dezodort voltam hajlandó használni és ha anyu éppen mást vett,szaladtam a boltba egy ilyenért. :D
Utólag nem tudom mi fogott meg benne,az illata mára már inkább irritáló,de ha jól emlékszem pár éve bevált és mivel már a célközönségből is kinőttem,különösebb bajom nincs vele. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

nanachan

2015. április 20.

nagyon szerettem az illatát! :) 2 is elfújkáltam belőle a dezodoráló képessége se rossz de nem a legjobb :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

Viks

2015. április 11.

Nekem is a mini van meg belőle, de egy borzalom. Iszonyat erős illata van, nem véd a foltoktól, és 2-3 óra után megjelenik az izzadtságszag is - a dezodor émelyítő szaga mellé természetesen...Soha többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

Bebek

2014. július 18.

Én a mini változatát kaptam csak le a polcról. Gondoltam tök jó lesz nyáron a táskámba.
Fúúúú. Az illata egyáltalán nem tetszik, főleg amikor - mivel nem 100 % a hatása - izzadtság szaggal párosul. :S :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 18.

Zsú17

2014. június 4.

Egy éve használtam kb. úgy emlékszem szerettem, de az illata engem vattacukoréra emlékeztetett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 4.

Studio880

2014. január 13.

csoki-narancs helyett engem tiramisura emlékeztetett flakonból szagolva, ezért is vettem meg. magamon már egyáltalán nem tetszett az illata, egészen más volt, mint korábban. nem nagy örömmel használtam el, dezodorként jól funkcionált, de annyit nem ér a jó hatás, hogy büdösnek érezzem magam :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

Jelizz

2013. október 5.

szúros,tömör illatú...
de azért jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 5.

szúros,tömör illatú...
de azért jó!

SuperHiro

2013. szeptember 10.

Nem túlzok, ha azt mondom, hogy ennél gyomorforgatóbb szagú (illatnak még csak viccből se nevezném) dezodorral még életemben nem találkoztam. Mint az odaégett vattacukor. Innentől fogva felőlem akár egy hétig is gátolhatja az izzadást, biztosan nem fogom magamra fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Octyldodecanol, Limonene, Linalool

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.