Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: noryen, Módosítva: 2015. november 17.

Kategória:   Dezodorok

Laura19

2013. augusztus 13.

Fiatalos, érdekes illat. Nekem tetszik. Ugyanolyan jó, mint bármelyik másik Balea deo. Jól dezodorál és sokáig érződik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

orsipanka

2013. április 4.

Az illata nagyon tetszett, bár a végére meguntam. Az izzadást nem gátolja eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 4.

Vikeee

2012. április 19.

Finom illat, jó hatás , de mióta natúr kozmetikumokat használok, azóta nem veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 19.

szaniblue

2011. december 12.

Szerintem jó volt az illata. Kicsit az egyik Avonos testpermetére hasonlított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 12.

Szerintem jó volt az illata. Kicsit az egyik Avonos testpermetére hasonlított.

nettike

2011. november 1.

Nagyon émejítő illata van .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 1.

Nagyon émejítő illata van .

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Octyldodecanol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.