Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ejwi, Módosítva: 2014. május 7.

Kategória:   Tusfürdők

A Balea Young tusfürdő barack és rózsa illatával gondoskodik a fürdés élvezetéről, miközben frissíti és ápolja bőrödet. Kényeztesd magad a rózsa, a barack és a dinnye illatával. Gondosan összeválogatott gyengéd összetevői tisztítják, ápolják és hidratálják bőrödet. Fürdés után bőröd tapintása bársonyossá és puhává válik.

Bogi97

2020. január 21.

Imádtam ezt a tusfürdőt, annyira jó volt vele fürödni, az egész fürdőszobába érezni lehetett az illatát, és magamon is órákig éreztem a leginkább barack illatot.
Nagyon jó nyári tusfürdő de már nagyon régóta nem látom a DM-ekben sajnos....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 21.

Nagyon jó nyári tusfürdő de már nagyon régóta nem látom a DM-ekben sajnos....

nettike

2015. április 4.

Nagy kár , hogy már nem gyártják, a többi társával együtt az elsők között próübáltam ki azóta is imádok a Balea Tusfürdőket , mindig megveszem az újabbakat! Isteni barack illata volt , nem túl folyós, jól habzott nem szárította a bőrömet! Imádtam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

iszlainiki

2014. március 19.

Imádom az illatát, de nem érzem magamon sokáig. A doboza is szép, csajos. Viszont nem éreztem, hogy olyan jól tisztítana, talán kicsit szárította is a bőröm, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

ppetruska21

2013. december 29.

Szeretem mert nagyon cuki a doboza és a gyümölcsös-virágos illata is bejön. Nagyon jól habzik, megérte az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

zsannasko

2013. december 1.

Nem szoktam ilyen illatokat használni, de gondoltam miért ne? És bejött. Szuper az illata, egy élmény volt a használata. Csodát nem tesz, de feldobja a zuhanyzást egy hosszú nap után. Jól tisztít, szépen habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

GothicBeauty Blog

2013. szeptember 12.

Nagyon kellemes, tavaszias illata van, annyira, hogy édesanyám le is nyúlta tőlem. :D Neki és nekem is nagyon bevált, kellemesen tisztított, hidratált, az illata se volt túl tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

szisz5

2013. augusztus 2.

Egekig ajnározzák itt a Baleás tusfürdőket úgyhogy gondoltam teszek velük egy próbát én is. Legalább fél órán át szagolgattam őket, de valahogy egyikre sem tudtam azt mondani, hogy jó az illata... ízléstelen, tömény, émelyítő mindegyik.
Talán ez volt a legnormálisabb mind közül, hát elhoztam. A napi használat során viszont már ennek a szagától is megundorodtam, szerencse a szerencsétlenségben, hogy annyira gagyi minőségű, hogy az illata fürdés után kb. 5 perccel elillan. A bőrt abszolút nem ápolja, amit azért manapság elvárnék egy tusfürdőtől.
Elpancsolni jó volt egynek, de ha bottal vernének se venném újra...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Elpancsolni jó volt egynek, de ha bottal vernének se venném újra...

dalmaflora

2013. július 24.

Két tusfürdőt használok, ez nálam a "mindennapi" imádom, mert olyan friss, virágos illata van, edzés után vagy a reggeli tusoláshoz nekem tökéletes és árban is megfelelő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

viktoriacsoke

2013. július 19.

Nagyon jó illata van nem szárít,sőt szerintem hidratál is olyan igazi nyárias illata van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

erika.csords

2013. július 7.

Sajnos csak a barack illatát érzem, de az isteni finom!!!! Nyári gyors hűsítő zuhanyra vettem elpancsolni. Arra ár/érték arányban tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.