Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: guccigirl, Módosítva: 2015. november 17.

Kategória:   Dezodorok

Ivett93

2013. május 24.

Azért vettem meg, mert árban szimpatikus volt. Elsőre még az illata is tetszett, de mikor nap mint nap ezt használtam....ráuntam az illatára. Nagyon erős, túl édes, tömény. Nem a legjobb dezodor...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

EperLilla2

2013. április 28.

Egy idő után nagyon meguntam az illatát!Nem igazán ajánlom!! ://
Kifejezetten büdös..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 28.

Egy idő után nagyon meguntam az illatát!Nem igazán ajánlom!! ://
Kifejezetten büdös..

orsipanka

2013. április 1.

Az illata elég tömény, de az izzadást ez sem gátolja eléggé - az összes Balea young dezodorhoz hasonlóan. (Azért veszek mégis ilyeneket, mert nem túl drágák és ha nem sportolok, akkor nem nagyon izzadok.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 1.

Hettii

2012. szeptember 7.

Az illata nagyon erős, szerintem büdös. Az izzadásgátló hatása egyenlő a nullával! Soha többé nem fogok ilyet venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Delenalove

2012. szeptember 4.

Szerelmes vagyok az illatába,igazából csak azért vettem meg.Mivel nem vagyok izzadós nem tudok nyilatkozni a dezodor hatásáról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

anna.toth

2012. augusztus 5.

Nagy örömmel vettem ezt a dezodort, az üzletben nagyon jó illatúnak tűnt, ahogy a többi ilyen termék is. Viszont használat után egy pár órával az illata átalakul büdös izzadtság szaggá (pedig soha nem volt különösebb problémám sem a testszagommal, sem a verejtékezés mértékével). Elviselhetetlen magamon a szag, ruhán is érződik, hiszen érintkezik. Könnyen meglehet, hogy csak az én "verejték-összetételem" váltja ki ezt a vegyületből, nem tudhatom :)
Kizárt, hogy újravegyem, sőt, odaadom bárkinek, akinek kell...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Kizárt, hogy újravegyem, sőt, odaadom bárkinek, akinek kell...

Jelizz

2012. július 16.

szeretem mert nagyon fini illata van és jó izzatság gátló is! jobb mint a "cukor falat" változata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 16.

Pipacs

2012. június 28.

Imádtam az illatát és egész tartós is votl! De sajnos már nem lehet kapni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

Imádtam az illatát és egész tartós is votl! De sajnos már nem lehet kapni...

Timibaba27

2012. március 9.

Iszonyú erős illata van. Azért vettem meg, mert a tusfürdőjét szeretem, de ez már nagyon tömény és parfümmel valóban nem ajánlatos használni. Sajnálom pedig jó reményeket fűztem hozzá...

Update: először 3 csillagot kapott, most már leveszem 1-re, mert megpróbáltam elhasználni, de lehetetlen számomra, ennyire rossz illatú deot még nem szagoltam....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 9.

Detti Scene

2012. február 11.

Jó az illata ilyen vaníliás süti féle... és nem tart 24 óráig az érzés de azért jó

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. február 11.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Octyldodecanol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.