Balea

Ár:   350 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: amyesther, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

citronella

2015. augusztus 15.

Kipróbáltam anno ezt is,kellemes illata volt,szerettem. A csomagolása meg cuki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 15.

Easy Come Easy Go

2013. augusztus 25.

Imádtam az illatát! A testápolóval együtt használtam, és parfümöt sem kellett fújnom magamra, annyira intenzív illata volt. Azóta sem látom a DM polcain, pedig nem volt feltüntetve, hogy limitált kiadású...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

garamvari84

2013. április 23.

Nagyon finom az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 23.

Nagyon finom az illata.

amyesther

2013. március 23.

Mindig próbálok megismerkedni a tusfürdőkkel a DM-ben mielőtt összevásárolnék mindent, de a biztonsági őr teljesen kiakadt, mikor bele akartam szippantani az üvegbe. Hát végülis megvettem, de már nagyon megbántam!! Most olvasom a deónál, hogy alig szereti valaki az illatát, hát ez kb ugyanaz csak még erősebben. A csomagoláson vaníliát és fehér mósuszt emlegetnek.
Nagyon folyós állagú, gyöngyház színű és nemigazán habzik. :(
Kicsit mintha szárított is volna. Vannak ennél sokkal jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 23.

Nagyon folyós állagú, gyöngyház színű és nemigazán habzik. :(
Kicsit mintha szárított is volna. Vannak ennél sokkal jobbak.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.