Balea

Ár:   329 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2020. november 19.

Kategória:   Szappanok

Limitált kiadás

• Karamellás popcorn illattal
  • Tisztít és ápol
  • Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják

wildrose

2021. január 26.

Nagyon kellemes illatú, géles állagú folyékony szappan, jól habzik, jól tisztít, de egy kicsit szárítja a bőrt. Ezzel együtt szívesen használtam a különleges illata miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 26.

kissagi19

2021. január 17.

Nagyon kellemes az illata, szerettük használni. A gyerekek is szívesebben mostak vele kezet, mint más változattal

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 17.

b5bea

2021. január 16.

Ez egy klassz kis kézmosó! Az illata kellemes volt, megfelelően habzott és tisztított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 16.

martuska83

2021. január 6.

Megvettem, mert nem tudtam ellenállni az illatának. Még nincs napi használatban, mert egy teljesen natúr rózsavizes folyékony szappan van, de ha elfogy akkor jön ő a képbe. Azért kipróbáltam, nem éreztem szárító hatást, nagyon kellemes az illata és jól habzik. Míg el nem fogy jó lesz, aztán megpróbálom a citromos-gyömbérest mert sokan írtátok itt, hogy nagyon jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 6.

Candy21

2020. december 17.

Nagyon szerettem szuper az illata nem szárítja ki a kezeket. Pont jó az állaga nem túl folyékony de nem is annyira sűrű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 17.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Sorbitol, Lactic Acid, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid