Balmain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bunieka, Módosítva: 2016. október 15.

Kiszerelés:   200 ml és 50 ml
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Hajápolók

Ápoló, fényt adó hajparfüm selyemproteinnel és argánolajjal.

Ár: 1500 , Eladó: zsanettt26
Állapot: 1x próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás utan postán maradò,foxpost,személyes

bunieka

2016. október 16.

Huuu... nagyon szeretem ezt a kis fújóst. Az illata nagyon finom, és bár nem marad meg sokáig (szerintem max pár óra, bár ez biztos változik hajtípustól és helyzettől függően) de utána szuper selymes és fényes lesz a haj. Ha közelről fújod akkor hajvégápolónak is tuti éjszakára. Szerintem egyébként inkább egy finom illatú ápoló semmint "parfüm". Elég drága, de online webshopokban néha ha két dolgot rendelsz pl. akkor adnak valami ajándékot (én egy nagyon szép Balmain neszeszert kaptam mellé). Ráadásul mini kiszerelésben is van, amit be lehet dobni a tatyóba :) és néha lenyűgözni azt, aki szeret beleszagolni a hajunkba :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Silk Amino Acids

Részletesebb információ a smartskincare-en.