Balzsam Labor

Ár:   1650 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Evica, Módosítva: 2014. augusztus 6.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Bőrtápláló növényi olajokat, e-vitamint és az elhalt hámréteget kíméletesen eltávolító bambuszőrleményt tartalmazó készítmény.

Használati javaslat: letisztított nedves arbőrön oszlassuk el a krémet, majd néhány perc elteltével masszírozó mozdulatokkal peelingezzünk. Utána bő vízzel távolítsuk el a krém maradványait. Használata után célszerű tonizálni a bőrt.

Paraben-, illat- és ásványi olaj mentes készítmény

ZiAn

2017. március 1.

Tégelyes kiszerelésben vettem, nagyon mutatós ebben a kiszerelésben. Kellemes állagú, nagyon-nagyon finom részecskék vannak benne, melyek leheletfinoman szedik le az elhalt bőrt. Könnyen lemosható. Nagyon jó termék, legjobb peeling, megéri az árát. Alap darab, ha majd elfogy akkor mindenképp újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 1.

szzh01

2016. január 20.

Nagyon szuper ez a radír, egészen finomak a szemcsék benne (még soha nem találkoztam ilyen apró szemcséjű radírral), ugyanakkor hatékony, jól radíroz, de nem sérti a bőrt; óvatosan egy kicsit a szemkörnyékemen is szoktam használni. Majdnem illatmentes natúr kozmetikum, szép összetevőkkel.
Nedves bőrön 3 pumpálásnyit szoktam eloszlatni (keveset adagol egy pumpálással így jól kiszámítható a szükséges mennyiség, nekem ez az adag a nyakamra és a dekoltázsomra is elég kényelmesen, sőt a maradékkal a kézfejemet is le szoktam radírozni), a pumpás megoldás nagyon praktikus, higiénikus.
Kicsit fent hagyom, közben lezuhanyzok majd bemasszírozom és leöblítem, szép, puha lesz tőle a bőr, jobban felveszi a krémet utána.
Nem olcsó, de szerintem sokáig elég lesz heti 2x-i használat mellett, így nem sajnálom rá a pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!