Banana Republic

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorottyatth, Módosítva: 2020. május 18.

Ár:   10 000 Ft

Illatcsalád: virágos-fás

Fejjegyek: zöld levelek, bergamott, mandarin

Szívjegyek: magnólia, zöld tea, füge, jázmin

Alapjegyek: cédrus, pézsma, vetiverfű

Banana Republic Vintage Green fújósok
Ár: 1000 Ft, 1500 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo
Állapot: 2.5-5 ml fújósok kiadók belőle (2.5ml esetén 5ml fújós félig töltve), Helyszín: Diósd/Budapest 11. ker. (Savoya Park közelében), fizetés: személyes átvétel, ELŐRE UTALÁS ESETÉN: Posta, Foxpost

Verona5

2020. július 10.

2020.07.10.
Nahh, most van itt az ő ideje, kánikula, forróság, citromfelhő agyba-főbe! Egyszerűen nagyszerű illat!
Imádat van! Én szeretem a nem kifinomult orrok által pusztán wc spraynek aposztrofált illatokat :):):) és már egy kollegina is ráharapott itt mellettem .... a Seminális mellett... :):):)

2020.04.02
Nemrég estem bele, mikor megfogadtam januárban, hogy nem veszek több parfümöt. :)
Nahh, hát ezt nem lehetett betartani! Ezért a fogadalom kicsit csúszott, mert az igent őreá már a fogadalmam érvénybe lépése előtt ki kellet mondanom, mégpedig az illatosbarátnőm birtokában levő egyedre. Aztán tartottam magam egy kis ideig, aztán persze elbuktam. De most ez nem is ez a lényeg.:)

A jelen környezeti tényezőktől való függetlenedés jegyében random illatpróbálgatásokat tartok esténként hangulatjavításként.
Talán csak másfél hónapos a lelkem, de már most majdnem el is feledkeztem róla rejtekében, mígnem ma este a Chanel Allure helyett kezembe akadt. Hála az égnek, ezzel most sokkal jobban jártam!

Itt a remény, hogy lesz még tavasz, és forró nyár, amikor ellensúlyozni kell valamivel a wet shirt effektusokat. És arra ő kitűnően bevethető lesz! Tiszta uni illat, rendesen fanyar citrancsosan és frissen vágott zöldlevelesen zőőőd! Sokkal jobban tetszik, mint pl a TF Neroli Portofino. Esküszöm még egy kis citromos kovászos ubit is beleérzek néha-néha. A no-name, ismeretlen gagyinak látszó /ami persze nem is az! :)/ leveknek is megvan a maga bűvköre. Engem be is szippantott rendesen! Ugyanúgy, mint ahogy a reklámban Darabos apuka meg van győződve, hogy "lesz vasaló" a szállodában, most én is teljes mellszélességgel állítom, hogy "lesz nyár" és olyan, ahol őt (is) örömmel tudom agyba-főbe fújkodni! Be positive, üzeni ő! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 10.

2020.07.10.

2020.04.02

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Limonene, Parfum/Fragrance, Linalool, Geraniol, Hydroxycitronellal, Citral, Anise Alcohol, Citronellol, Eugenol, Farnesol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.