Bánfi

Ár:   900 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: misoko, az összetevőket feltöltötte: mortelut, Módosítva: 2012. június 2.

Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Az ősidők óta használt bojtorján gyökérnek, valamint a hozzáadott egyéb, újonnan felfedezett természetes hatóanyagoknak köszönhetően a sampon megszűnteti a fejbőr és a haj rendellenességeit. A hajnak egészséges, természetes fényt kölcsönöz. Az összetevők hatásukat a hajszálakon és a fejbőrön keresztül felszívódva fejtik ki.

Bbbianca

2019. április 20.

Sok sampont kipróbáltam már a hamar zsírosodó hajamra. Csak egy nappal tolta ki a hajmosas így három napot bír a hajam ami nálam nagy szó.
Nagyon szeretem, mert szépen tisztít, puha lesz tőle a hajam és nagyon jó illata van.
Balzsamot mindig használok utána mert a hajvégeimet nagyon ki tudja szárítani.
Sokáig elég. Nekem kedvenc lett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

Balzsamot mindig használok utána mert a hajvégeimet nagyon ki tudja szárítani.
Sokáig elég. Nekem kedvenc lett.

mattmania

2019. január 23.

Először kipróbáltam a hajhullás csökkentő változatot ami nem jött be ...
Ez meg katasztrófa ! Lemarta a fejborom és soha nem volt meg ilyen korpás a hajam!!!!
Zsirosodast hagyjuk mert talán meg hamarabb is kellett megmosni a hajam, ha tudnék 0-át adni azt adnék

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 23.

Először kipróbáltam a hajhullás csökkentő változatot ami nem jött be ...

Bettii98

2018. november 17.

A hajmosást egyáltalán nem tolja ki egy nappal sem. A pláne az benne, hogy a fejbőrömön és a hajam vonalánál pattanások jöttek ki tőle.. Az árát tényleg nem éri meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

zsofia22

2018. november 1.

Mióta ezt használom 3 napra ki tudtam tolni a hajmosást, amit már sikernek éltem meg, mivel előtte kb. naponta kellett (volna) hajat mosnom, hozzáteszem rengeteget sportolok is szóval az izzadság is hozzájárul a zsírosodáshoz.
Miután megmosom vele a hajam és még vizes mindig nagyon száraznak érzem, de már nem használok régóta balzsamot sem, hogy az se okozzon zsírosodást...miután megszárítom pedig nagyon puha, selymes az egész hajam, ami picit idegesítő hogy elég elektromos is :D
néha szoktam még használni a Schauma gyógynövényes samponát is, ha valami újra vágyom. Akinek a bojtorján nagyon szárít és/vagy viszketést okoz tudom ajánlani a Schaumát. Én személy szerint a gyógynövényes termékekre esküszöm. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

mafalda

2018. július 29.

Szárít, de hosszú távon nagyon szép hajat eredményez! 🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Szárít, de hosszú távon nagyon szép hajat eredményez! 🙂

adri0419

2018. július 26.

Nem nagyon vált be. Gyorsan zsírosodik tőle a hajam és az illata is szörnyű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Nem nagyon vált be. Gyorsan zsírosodik tőle a hajam és az illata is szörnyű.

kingh

2018. július 19.

Nővérem ajánlotta kb. 3-4 hónappal ezelőtt. Mindig is igénytelen voltam abból a szempontból, hogy a hosszú, erős, szőkített hajamat túlbuzgóan ápoljam, a hajvégápoló/balzsam használatával is évekig elvoltam. Megvettem, mert zsírosodásra hajlamos a hajam, nagyjából 3 naponta mosom. Eleinte nagyon tetszett, igaz, hogy szárította kicsit a hajam, de balzsammal vagy pakolással tudtam kompenzálni. Annyira bíztam benne, hogy tényleg jó lesz ez nekem, untam már a drogériás termékeket, hátha ez lesz a megoldás, hogy ne lapuljon le a hajam és picit tovább bírja mosás nélkül, meg úgy egyáltalán. Ezután jött az, amire nem számítottam. Eleinte csak kicsit viszketett a fejbőröm, fel sem tűnt igazán. Majd egyre sűrűbben vettem észre, hogy valami nem stimmel, de eközben voltam tengerparton, azt hittem a sós víz, a sok nap és ez a sampon sok volt neki. Rosszul hittem, mert megmaradt a viszketés, volt, hogy hajmosás után is.....majd eljutottam arra a szintre (ez kb 2 hét alatt zajlott le), hogy konkrétan fájt a fejbőröm, égetett, egyszerűen elviselhetetlenül rossz érzés volt, ill. hámlott. Soha nem tapasztaltam még ilyet, azonnal vettem egy régebben már bevált sampont, és nagyjából 2 hajmosás után már nagymértékben enyhültek a tünetek. Azóta mondták, hogy az ilyen típusú samponokat kúra szerűen érdemes használni, max 3 hónap, aztán szünet. Lehet van benne valami, mert nekem is ezután jöttek a mellékhatások.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

javi

2018. június 21.

Sajnos nem jött be. Gyorsan zsírosodó hajam van, két naponta szoktam mosni. Reméltem, hogy ezzel legalább egy nappal ki tudom tolni a hajmosást, de semmit nem segített, csak minimálisan kiszárította a hajam. Többször is nekifutottam már, de egyszer sem használt. Azt gondoltam, ez nagyobb eséllyel fog hatni mint egy sima drogériás márka, de csak beugrattam magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

Boginyuszi

2018. február 4.

Szeretem ezt a sampont, nekem bevált maximálisan. Bónusz, hogy mivel nagyon sűrű, kevés is elég belőle, így sokáig elég! :) már a második flakonnal használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

strankulakitti

2017. november 21.

Jó kis sampon. Ennyi pénzért semmi extrát nem kell várni. Akinek zsírosodik, korpásodik az gyógyszertárban keresgéljen és menjen bőrgyógyászhoz, hajgyógyászhoz. Erre ez a sampon gyenge. Kellemes az illata, jól habzik, enyhe zsírosodáshoz kiváló, drasztikus zsírosodás pedig már orvosi segítséget igényel. Nincs vele probléma, nem szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 21.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.