Bano

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hügieia, az összetevőket feltöltötte: ehornok, Módosítva: 2018. február 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

A körömvirág olajos kivonatát tartalmazó krém értékes bőrápoló, regeneráló hatású. Hatóanyagai gyulladáscsökkentő, hámosító tulajdonságúak. Alkalmas a durva, berepedezett bőr gondozására, felületi bőrsérülések és horzsolások kezelésére.

timitamas

2020. május 26.

Imádom ezt a krémet! Nagyon száraz a kezem még nyáron is, semmi más nem használ csak ez a krém. Én télen reggel indulás előtt bekenem a kezem és külön kesztyűt veszek rá, miután beszívja a krémet egész nap puha a kezem. Nem kesztyűs időszakban pedig este kenem be, és reggelre már jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

PTErika

2020. április 29.

Nagyon szeretem. Nagyon sokáig elég. Az extra száraz kézfejem bekenem vele éjszakára és reggelre semmi baja, a kiszáradt ajkakra is éjszakára szoktam felkenni és egyből megnyugtatja. Ha esetleg náthás időszakban a zsebkendő kidörzsöli az orrom azt is egyből helyre hozza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 29.

dundicat

2020. január 12.

Irtó sokáig elég, és végtelen felhasználási módja van. Ha van csúnya, gyulladt pattanásom akkor bekenem éjszakára, nagyon sokat segít mindig. A kiszáradt ajkaimra is simán rákenem, nekem ez jobban bevált mint az ajakápolók. Kis sebeket is ezzel kenem, barátomnak az anyajegy műtét utáni hegre is tudtuk használni. Egyszóval mindenre jó az égvilágon, ajánlatos egyet a szekrényben tartani, százszor jobb mint sok más körömvirág tartalmú krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

vanillacake

2019. november 19.

Évek óta használom. A kiszáradt bőrt helyrehozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Évek óta használom. A kiszáradt bőrt helyrehozza.

Nonca

2019. november 13.

Imádom az illatát. Egész évben használom. Zsíros nehezen szívó krém, ezért este fürdés után szoktam felkenni.Herbáriában szoktam vásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Mia0602

2019. június 7.

Nagyon szeretem, sok mindenre használható. Zsíros krém, nagyon nehezen szívódik. Télen a száraz kezemre, sarokra és néha az arcomra is használtam éjszakára. Megszűntek a kiszáradt részek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 7.

pandoca

2018. november 19.

Nagyon szépen rendbe teszi a pattanás után megmaradt sebeket/hegeket. Eléggé "zsíros" krém, nehezen szívódik be, de ezt a sok jótékony összetevőnek tulajdonítom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

bran65

2017. október 1.

Nem csodaszer, de rendszeres használattal észrevehető a változás a nagyon száraz részeken.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

nonosmink

2017. augusztus 7.

Az illata elsőnek érdekesnek tűnt,mára megszerettem.Jól teszi a dolgát,szinte bármire jó! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

anitaanett

2017. június 12.

Eddig Naturland-os körömvirág krémet használtam, de ez minden tekintetben jobb annál! Remekül hidratál még a kirepedezett bőrt is, hamar beszívódik, kellemes az illata és nagyon sokáig elég. Én a sarkamra használom vagy sarokreszelés után, vagy éjszakára és zoknit húzok rá. Próbáltam már szőrtelenítés után a lábamra is és nagyon kellemes, nyugtató érzést keltett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Emolliensek: Petrolatum, Stearic Acid
Emulgeálószerek: PEG-7 Glyceryl Cocoate, Stearic Acid, Sorbitan Stearate
Tisztítószerek: PEG-7 Glyceryl Cocoate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.