Bano

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hügieia, az összetevőket feltöltötte: ehornok, Módosítva: 2018. február 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

A körömvirág olajos kivonatát tartalmazó krém értékes bőrápoló, regeneráló hatású. Hatóanyagai gyulladáscsökkentő, hámosító tulajdonságúak. Alkalmas a durva, berepedezett bőr gondozására, felületi bőrsérülések és horzsolások kezelésére.

vanillacake

2019. november 19.

Évek óta használom. A kiszáradt bőrt helyrehozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Évek óta használom. A kiszáradt bőrt helyrehozza.

Nonca

2019. november 13.

Imádom az illatát. Egész évben használom. Zsíros nehezen szívó krém, ezért este fürdés után szoktam felkenni.Herbáriában szoktam vásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Mia0602

2019. június 7.

Nagyon szeretem, sok mindenre használható. Zsíros krém, nagyon nehezen szívódik. Télen a száraz kezemre, sarokra és néha az arcomra is használtam éjszakára. Megszűntek a kiszáradt részek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 7.

pandoca

2018. november 19.

Nagyon szépen rendbe teszi a pattanás után megmaradt sebeket/hegeket. Eléggé "zsíros" krém, nehezen szívódik be, de ezt a sok jótékony összetevőnek tulajdonítom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

dundicat

2018. május 30.

Imádom ezt a krémet! Az arcomat szoktam vele néha kenni, és tényleg sokat segít, ha egy kicsit elkaparok valamit, vagy a kezdődő pattanások is szépen visszahúzódnak tőle. Az sem okos gondot, hogy nagyon zsíros, csak akkor használom, ha otthon vagyok, pár óra alatt szépen beszívódik a bőrömbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

bran65

2017. október 1.

Nem csodaszer, de rendszeres használattal észrevehető a változás a nagyon száraz részeken.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

nonosmink

2017. augusztus 7.

Az illata elsőnek érdekesnek tűnt,mára megszerettem.Jól teszi a dolgát,szinte bármire jó! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

anitaanett

2017. június 12.

Eddig Naturland-os körömvirág krémet használtam, de ez minden tekintetben jobb annál! Remekül hidratál még a kirepedezett bőrt is, hamar beszívódik, kellemes az illata és nagyon sokáig elég. Én a sarkamra használom vagy sarokreszelés után, vagy éjszakára és zoknit húzok rá. Próbáltam már szőrtelenítés után a lábamra is és nagyon kellemes, nyugtató érzést keltett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Hopi

2017. április 21.

Az influenza és az ebből következő túl sok orrfujas miatt kiszáradt az orrom és a szám közötti rész. Ez a krém csodát tesz vele, ha bekenem akkor pár órán belül megszünteti a húzódást és nyugtatja a borom. Hatalmas a kiszerelés, az ara is szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Dorottya92

2017. március 19.

Ez a legjobb körömvirág krém! Sűrű és sokáig elég.
Általában éjszaka használom, mert elég zsíros és fénylik, de reggelre nagyon jól beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

Ez a legjobb körömvirág krém! Sűrű és sokáig elég.

Emolliensek: Petrolatum, Stearic Acid
Emulgeálószerek: PEG-7 Glyceryl Cocoate, Stearic Acid, Sorbitan Stearate
Tisztítószerek: PEG-7 Glyceryl Cocoate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.