Baolishi

Ár:   500 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   15.5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Catn0va, Módosítva: 2016. október 20.

Kiszerelés:   15.5 ml
Lelőhely:   százforintos boltok
Kategória:   Hajfestékek

A hajon melírcsíkok készíthetők vele, többféle színben kapható. A hajból kimosható.

Catn0va

2016. november 1.

Véletlenül találtam rá egy kisboltban. Nagy meglepetés volt, hogy instant készíthetek extrém lila színű melírcsíkokat a hajamba. :) A 03-as lila és a 11-es fehér árnyalatot vettem meg. A lilát többször próbáltam, nagyon elégedett vagyok vele. Látványos, szép eredményt nyújt, hamar megszárad a hajszálakon. A fésülködést és értelemszerűen a hajmosást nem bírja, de nem is kell neki, így is remek termék. Azóta már újra voltam a kisboltban és vettem még egy lila színűt. :) Remek termék!

Update: Halloween alkalmából kipróbáltam a 11-es fehér színű árnyalatot. Olyan szinten beleszáradt a hajamba, hogy nem tudtam kifésülni, hajhagymástól majdnem kitépte a hajszálakat. Nagyon rossz volt, hajat kellett mosnom. A lila színűnél ezt egyáltalán nem tapasztaltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

Hidratálók: Propylene Glycol

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak